Košík je prázdny
Kategorie zboží

Semo Paprika zeleninová pálivá - Pyramid, okrasná 20s - séria Mini / SHU 40 000 /


PYRAMID - okrasná odroda. Kríčkové, kompaktný rastlina je veľmi nízkeho vzrastu. Používame ako dekoračný rastlinu pre nádoby i záhony. Pálivé plody veľkosti 2 cm je možné konzumovať.
Vaša cena 2,80
Vaša cena bez DPH 2,33
 
Dostupnosť skladom
viac ako 50 ks
odoslanie zajtra

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis

Capsicum annuum L. (partim) / Paprika ročná


Popis:
Paprika je pestovateľsky vysoko náročná plodina vhodná do poľných podmienok najteplejších oblastí južného Slovenska a južnej Moravy. V ostatných oblastiach žiada pestovanie v krytých alebo chránených priestoroch. Najvhodnejšie sú záhrevné, humózne a dostatočne vododržné pôdy. Pre poľné pestovanie vysievame v krytých priestoroch v prvej polovici marca. Pre dobré vzchádzanie je treba zaistiť minimálnej teploty 20 - 22 ° C aj v nočných hodinách. Na stanovište vysádzame po 15. máji.


V 1 g: 130 - 250 semien
Výsev: január - marec

Úroda: jún - október


odroda:

PYRAMID (kód 2553) - kolekcia MINI ZÁHRADKA - okrasná odroda. Kríčkové, kompaktný rastlina je veľmi nízkeho vzrastu. Používame ako dekoračný rastlinu pre nádoby i záhony. Pálivé plody veľkosti 2 cm možno konzumovať, v technickej zrelosti sú svetlo žlté až žlto-zelené s fialovými tiene, v botanickej sa vyfarbujú do oranžova a červena.Paprika zeleninová - pálivá: PYRAMID (Capsicum annuum L./Paprika ročná)

Popis:
Kolekcia MINI ZÁHRADKA - okrasná odroda. Kríčkové, kompaktný rastlina je veľmi nízkeho vzrastu. Používame ako dekoračný rastlinu pre nádoby i záhony. Pálivé plody veľkosti 2 cm možno konzumovať, v technickej zrelosti sú svetlo žlté až žlto-zelené s fialovými tiene, v botanickej sa vyfarbujú do oranžova a červena.

Paprika je pestovateľsky vysoko náročná plodina vhodná do poľných podmienok najteplejších oblastí južného Slovenska a južnej Moravy. V ostatných oblastiach žiada pestovanie v krytých alebo chránených priestoroch. Najvhodnejšie sú záhrevné, humózne a dostatočne vododržné pôdy. Pre poľné pestovanie vysievame v krytých priestoroch v prvej polovici marca. Pre dobré vzchádzanie je treba zaistiť minimálnej teploty 20 - 22 ° C aj v nočných hodinách. Na stanovište vysádzame po 15.5.

hnojenie:
  • N 120 kg N / ha
  • P 100 kg P2O5 / ha
  • K 140 kg K 2O / ha
  • maštaľný hnoj 60 - 80 t / ha


Parametre

Druh: Paprika zeleninová - pálivá

Odrůda: PYRAMID

Typ: Zelenina