Košík je prázdny
Kategorie zboží

Semo Paprika zeleninová sladká F1 - Jablina na pole ik rýchlenie 15s - séria Pre maškrtné jazýčky


JABLINA F1 - jablíčková paprika patrí u nás k menej pestovaným typom. Zberáme predovšetkým v technickej zrelosti, kedy je dužina ich smotanových plodov veľmi šťavnatá.
Vaša cena 3,00
Vaša cena bez DPH 2,50
 
Dostupnosť skladom
viac ako 20 ks
odoslanie zajtra

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis

Capsicum annuum L. / Paprika ročná

Popis:

Paprika je pestovateľsky vysoko náročná plodina vhodná do poľných podmienok najteplejších oblastí južného Slovenska a južnej Moravy. V ostatných oblastiach žiada pestovanie v krytých alebo chránených priestoroch. Najvhodnejšie sú záhrevné, humózne a dostatočne vododržné pôdy. Pre poľné pestovanie vysievame v krytých priestoroch v prvej polovici marca. Pre dobré vzchádzanie je treba zaistiť minimálnej teploty 20 - 22 ° C aj v nočných hodinách. Na stanovište vysádzame po 15. máji.


HTS: 9 g
V 1 g: 111 semien
Výsev: január - marec
Výsadba: júl - október


odroda:

JABLINA F1 - jablíčková paprika patrí u nás k menej pestovaným typom. Zberáme predovšetkým v technickej zrelosti, kedy je dužina ich smotanových plodov veľmi šťavnatá. Konzumujeme za surova alebo používame na plnenie a následnú sterilizácii.Paprika zeleninová - sladká: JABLINA F1 (SM 29/12) (Capsicum annuum L./Paprika ročná)

Popis:
Jablíčková paprika patrí u nás k menej pestovaným typom. Zberáme predovšetkým v technickej zrelosti, kedy je dužina jej smotanových plodov veľmi šťavnatá. Konzumujeme za surova alebo používame na plnenie a následnú sterilizácii.

Paprika je pestovateľsky vysoko náročná plodina vhodná do poľných podmienok najteplejších oblastí južného Slovenska a južnej Moravy. V ostatných oblastiach žiada pestovanie v krytých alebo chránených priestoroch. Najvhodnejšie sú záhrevné, humózne a dostatočne vododržné pôdy. Pre poľné pestovanie vysievame v krytých priestoroch v prvej polovici marca. Pre dobré vzchádzanie je treba zaistiť minimálnej teploty 20 - 22 ° C aj v nočných hodinách. Na stanovište vysádzame po 15.5.

hnojenie:
  • N 120 kg N / ha
  • P 100 kg P2O5 / ha
  • K 140 kg K 2O / ha
  • maštaľný hnoj 60 - 80 t / ha


Parametre

Typ: Zelenina

Druh: Paprika zeleninová - sladká

Odrůda: Jablina na pole i k rychlení