Košík je prázdny
Kategorie zboží

Semo Paprika zeleninová sladká F1 - Oren F1 rýchl 15s


Oren F1 - poloraný až poloneskorá hybrid stredného až nižšieho vzrastu určený pre pestovanie v skleníkoch a fóliovníkoch
Vaša cena 2,80
Vaša cena bez DPH 2,33
 
Dostupnosť skladom
viac ako 100 ks
odoslanie dnes

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis

Capsicum annuum L. / Paprika ročná

Popis:

Paprika je pestovateľsky vysoko náročná plodina vhodná do poľných podmienok najteplejších oblastí južného Slovenska a južnej Moravy. V ostatných oblastiach žiada pestovanie v krytých alebo chránených priestoroch. Najvhodnejšie sú záhrevné, humózne a dostatočne vododržné pôdy. Pre poľné pestovanie vysievame v krytých priestoroch v prvej polovici marca. Pre dobré vzchádzanie je treba zaistiť minimálnej teploty 20 - 22 ° C aj v nočných hodinách. Na stanovište vysádzame po 15. máji.


HTS: 4 - 7 g
V 1 g: 130 - 250 semien
Výsev: 20.2. - 15.3.
Výsadba: máj


odroda:

Oren F1 - poloraný až poloneskorá hybrid stredného až nižšieho vzrastu určený pre pestovanie v skleníkoch a fóliovníkoch. Plody sú väčšie hrubostenné kvádre, v technickej zrelosti tmavo zelené, v botanickej sýto oranžovej, šťavnaté, veľmi príjemnej chuti. Obsahujú vysoké množstvo vitamínu C. Sú určené pre priamy konzum i konzervovanie v botanickej zrelosti. Dostatočne vyvinuté a vyzreté plody môžeme zberať aj v technickej zrelosti. Odroda je rezistentná voči TMV.Paprika zeleninová - sladká: Oren F1 (Capsicum annuum L./Paprika ročná)

Popis:
Poloraný až poloneskorá hybrid stredného až vyššieho vzrastu určený pre pestovanie v skleníkoch aj fóliovníkoch. Plody sú väčšie hrubostenné kvádre, v technickej zrelosti tmavo zelené, v botanickej sýto oranžovej, šťavnaté, veľmi príjemnej chuti. Obsahujú vysoké množstvo vitamínu C. Sú určené pre priamy konzum v botanickej zrelosti. Dostatočne vyvinuté a vyzreté plody môžeme zberať aj v technickej zrelosti. Odroda je rezistentná voči TMV.

Paprika je pestovateľsky vysoko náročná plodina vhodná do poľných podmienok najteplejších oblastí južného Slovenska a južnej Moravy. V ostatných oblastiach žiada pestovanie v krytých alebo chránených priestoroch. Najvhodnejšie sú záhrevné, humózne a dostatočne vododržné pôdy. Pre poľné pestovanie vysievame v krytých priestoroch v prvej polovici marca. Pre dobré vzchádzanie je treba zaistiť minimálnej teploty 20 - 22 ° C aj v nočných hodinách. Na stanovište vysádzame po 15.5.

hnojenie:
  • N 120 kg N / ha
  • P 100 kg P2O5 / ha
  • K 140 kg K 2O / ha
  • maštaľný hnoj 60 - 80 t / ha


Parametre

Druh: Paprika zeleninová - sladká

Odrůda: Oreny F1 rychl, ORENY F1

Typ: Zelenina