Košík je prázdny
Kategorie zboží

Semo Paprika zeleninová sladká F1 - Rubik F1 rýchl 15s


Rubik F1 - kolekcia MAXI - hybrid typu Lamy vhodný pre pestovanie v skleníkoch a fóliovníkoch, v južných oblastiach aj na poli. Plody sú veľké hrubostenné kvádre.
Vaša cena 3,00
Vaša cena bez DPH 2,50
 
Dostupnosť skladom
viac ako 20 ks
odoslanie dnes

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis

Capsicum annuum L. / Paprika ročná

Popis:

Paprika je pestovateľsky vysoko náročná plodina vhodná do poľných podmienok najteplejších oblastí južného Slovenska a južnej Moravy. V ostatných oblastiach žiada pestovanie v krytých alebo chránených priestoroch. Najvhodnejšie sú záhrevné, humózne a dostatočne vododržné pôdy. Pre poľné pestovanie vysievame v krytých priestoroch v prvej polovici marca. Pre dobré vzchádzanie je treba zaistiť minimálnej teploty 20 - 22 ° C aj v nočných hodinách. Na stanovište vysádzame po 15. máji.


HTS: 4 - 7 g
V 1 g: 130 - 250 semien
Výsev: 20.2. - 15.3.
Výsadba: máj


odroda:

Rubik F1 - kolekcia MAXI - hybrid typu Lamy vhodný pre pestovanie v skleníkoch a fóliovníkoch, v južných oblastiach aj na poli. Plody sú veľké hrubostenné kvádre, v technickej zrelosti sýto zelené, v botanickej tmavo červené, šťavnaté, sladkastej chuti. Zberáme je predovšetkým v botanickej zrelosti, v technickej len ak sú dostatočne vyvinuté a vyzreté (nesmie sa podčiarknuť). Dobre znáša krátkodobé skladovanie a prepravu na veľké vzdialenosti.Paprika zeleninová - sladká: Rubik F1 (Capsicum annuum L./Paprika ročná)

Popis:
Poloneskorá hybrid stredného až vyššieho vzrastu určený pre pestovanie v skleníkoch a fóliovníkoch, v južných oblastiach aj na poli. Plody sú veľké hrubostenné kvádre, v technickej zrelosti sýto zelené, v botanickej tmavo červené, šťavnaté, sladkastej chuti. Zberáme je predovšetkým v botanickej zrelosti, v technickej len ak sú dostatočne vyvinuté a vyzreté (nesmie sa podčiarknuť). Dobre znáša krátkodobé skladovanie a prepravu na veľké vzdialenosti.

Paprika je pestovateľsky vysoko náročná plodina vhodná do poľných podmienok najteplejších oblastí južného Slovenska a južnej Moravy. V ostatných oblastiach žiada pestovanie v krytých alebo chránených priestoroch. Najvhodnejšie sú záhrevné, humózne a dostatočne vododržné pôdy. Pre poľné pestovanie vysievame v krytých priestoroch v prvej polovici marca. Pre dobré vzchádzanie je treba zaistiť minimálnej teploty 20 - 22 ° C aj v nočných hodinách. Na stanovište vysádzame po 15.5.

hnojenie:
  • N 120 kg N / ha
  • P 100 kg P2O5 / ha
  • K 140 kg K 2O / ha
  • maštaľný hnoj 60 - 80 t / ha


Parametre

Druh: Paprika zeleninová - sladká

Odrůda: RUBIKA F1

Typ: Zelenina