Košík je prázdny
Kategorie zboží

Semo Paprika zeleninová sladká F1 - Saskia F1 na pole ik rýchlenie 15s


SASKIA F1 - hybrid vyznačujúci sa zvláštne, hráškovo zelenou farbou plodov. Plody sú veľké, obdĺžnikového tvaru s hrubou stenou a jemnou chuťou.
Vaša cena 2,80
Vaša cena bez DPH 2,33
 
Dostupnosť skladom
4 ks
odoslanie
pondelok 3.4.

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis

Capsicum annuum L. / Paprika ročná

Popis:

Paprika je pestovateľsky vysoko náročná plodina vhodná do poľných podmienok najteplejších oblastí južného Slovenska a južnej Moravy. V ostatných oblastiach žiada pestovanie v krytých alebo chránených priestoroch. Najvhodnejšie sú záhrevné, humózne a dostatočne vododržné pôdy. Pre poľné pestovanie vysievame v krytých priestoroch v prvej polovici marca. Pre dobré vzchádzanie je treba zaistiť minimálnej teploty 20 - 22 ° C aj v nočných hodinách. Na stanovište vysádzame po 15. máji.


HTS: 4 - 7 g
V 1 g: 130 - 250 semien
Výsev: 20.2. - 15.3.
Výsadba: máj


odroda:

SASKIA F1 - hybrid vyznačujúci sa zvláštne, hráškovo zelenou farbou plodov. Plody sú veľké, obdĺžnikového tvaru s hrubou stenou a jemnou chuťou. Rastlina je vysoko adaptabilný na rôzne pestovateľské podmienky. Vzrast rastlín je vyššia, farba plodov v botanickej zrelosti je tmavo červená.Paprika zeleninová - sladká: SASKIA F1 (Capsicum annuum L./Paprika ročná)

Popis:
Hybrid vyznačujúci sa zvláštne, hráškovo zelenou farbou plodov. Plody sú veľké, obdĺžnikového tvaru s hrubou stenou a jemnou chuťou. Rastlina je vysoko adaptabilný na rôzne pestovateľské podmienky. Vzrast rastlín je vyššia, farba plodov v botanickej zrelosti je tmavo červená.

Paprika je pestovateľsky vysoko náročná plodina vhodná do poľných podmienok najteplejších oblastí južného Slovenska a južnej Moravy. V ostatných oblastiach žiada pestovanie v krytých alebo chránených priestoroch. Najvhodnejšie sú záhrevné, humózne a dostatočne vododržné pôdy. Pre poľné pestovanie vysievame v krytých priestoroch v prvej polovici marca. Pre dobré vzchádzanie je treba zaistiť minimálnej teploty 20 - 22 ° C aj v nočných hodinách. Na stanovište vysádzame po 15.5.

hnojenie:
  • N 120 kg N / ha
  • P 100 kg P2O5 / ha
  • K 140 kg K 2O / ha
  • maštaľný hnoj 60 - 80 t / ha


Parametre

Druh: Paprika zeleninová - sladká

Odrůda: SASKIA F1

Typ: Zelenina