Košík je prázdny
Kategorie zboží

Semo Paprika zeleninová sladká F1 - Slávy F1 na pole ik rýchlenie 15s


SLÁVY F1 - poloraný hybrid vyššieho vzrastu určený pre pestovanie na poli, v chladnejších oblastiach vo fóliovníkoch a skleníkoch. Plody sú široké ihlanmi s pevnou, stredne hrubou stenou.
Vaša cena 3,00
Vaša cena bez DPH 2,50
 
Dostupnosť skladom
viac ako 100 ks
odoslanie dnes

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis

Capsicum annuum L. / Paprika ročná

Popis:

Paprika je pestovateľsky vysoko náročná plodina vhodná do poľných podmienok najteplejších oblastí južného Slovenska a južnej Moravy. V ostatných oblastiach žiada pestovanie v krytých alebo chránených priestoroch. Najvhodnejšie sú záhrevné, humózne a dostatočne vododržné pôdy. Pre poľné pestovanie vysievame v krytých priestoroch v prvej polovici marca. Pre dobré vzchádzanie je treba zaistiť minimálnej teploty 20 - 22 ° C aj v nočných hodinách. Na stanovište vysádzame po 15. máji.


HTS: 4 - 7 g
V 1 g: 130 - 250 semien
Výsev: 20.2. - 15.3.
Výsadba: máj


odroda:

SLÁVY F1 - poloraný hybrid vyššieho vzrastu určený pre pestovanie na poli, v chladnejších oblastiach vo fóliovníkoch a skleníkoch. Plody sú široké ihlanmi s pevnou, stredne hrubou stenou, v technickej zrelosti svetlo zelené, v botanickej červené. Chuť šťavnatá, sladkastá, pokožka plodov je silnejší. Sú vhodné pre priamy konzum v technickej aj botanickej zrelosti vrátane sterilizácie. Je to plastický, univerzálny typ so stabilnými výnosmi pre všestranné využitie.Paprika zeleninová - sladká: SLÁVY F1 (Capsicum annuum L./Paprika ročná)

Popis:
Poloraný hybrid vyššieho vzrastu určený pre pestovanie na poli, v chladnejších oblastiach i vo fóliovníkoch a skleníkoch. Plody sú široké ihlanmi s pevnou, stredne hrubou stenou, v technickej zrelosti svetlo zelené, v botanickej červené. Chuť šťavnatá, sladkastá, pokožka plodov je silnejší. Sú vhodné pre priamy konzum v technickej aj botanickej zrelosti vrátane sterilizácie. Je to plastický, univerzálny typ so stabilnými výnosmi pre všestranné využitie.

Paprika je pestovateľsky vysoko náročná plodina vhodná do poľných podmienok najteplejších oblastí južného Slovenska a južnej Moravy. V ostatných oblastiach žiada pestovanie v krytých alebo chránených priestoroch. Najvhodnejšie sú záhrevné, humózne a dostatočne vododržné pôdy. Pre poľné pestovanie vysievame v krytých priestoroch v prvej polovici marca. Pre dobré vzchádzanie je treba zaistiť minimálnej teploty 20 - 22 ° C aj v nočných hodinách. Na stanovište vysádzame po 15.5.

hnojenie:
  • N 120 kg N / ha
  • P 100 kg P2O5 / ha
  • K 140 kg K 2O / ha
  • maštaľný hnoj 60 - 80 t / ha


Parametre

Druh: Paprika zeleninová - sladká

Odrůda: SLÁVY F1

Typ: Zelenina