Košík je prázdny
Kategorie zboží

Semo Paprika zeleninová sladká F1 - Theos F1 (typ Lamy) rýchl 15s - séria Maxi


THEOS F1 - kolekcia MAXI - hybrid typu Lamy vhodný pre pestovanie v skleníkoch a fóliovníkoch aj pre pole. Poloskorá mohutná a pevná rastlina má veľké, tmavo zelené listy. Plody sú predĺžené, hranolovitého tvaru.
Vaša cena 2,80
Vaša cena bez DPH 2,33
 
Dostupnosť skladom
viac ako 20 ks
odoslanie dnes

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis

Capsicum annuum L. / Paprika ročná

Popis:

Paprika je pestovateľsky vysoko náročná plodina vhodná do poľných podmienok najteplejších oblastí južného Slovenska a južnej Moravy. V ostatných oblastiach žiada pestovanie v krytých alebo chránených priestoroch. Najvhodnejšie sú záhrevné, humózne a dostatočne vododržné pôdy. Pre poľné pestovanie vysievame v krytých priestoroch v prvej polovici marca. Pre dobré vzchádzanie je treba zaistiť minimálnej teploty 20 - 22 ° C aj v nočných hodinách. Na stanovište vysádzame po 15. máji.


HTS: 4 - 7 g
V 1 g: 130 - 250 semien
Výsev: 20.2. - 15.3.
Výsadba: máj


odroda:

THEOS F1 - kolekcia MAXI - hybrid typu Lamy vhodný pre pestovanie v skleníkoch a fóliovníkoch aj pre pole. Poloskorá mohutná a pevná rastlina má veľké, tmavo zelené listy. Plody sú predĺžené, hranolovitého tvaru, tmavo zelené v technickej zrelosti a žlté v botanickej zrelosti. Priemerná veľkosť plodu je 12 x 19 cm. Odroda je rezistentná voči TMV.Paprika zeleninová - sladká: THEOS F1 (Capsicum annuum L./Paprika ročná)

Popis:
Hybrid typu lamy vhodný pre pestovanie v skleníkoch a folnicích aj pre pole. Poloskorá mohutná a pevná rastlina má veľké, tmavo zelené listy. Plody sú predĺžené, hranolovitého tvaru, tmavo zelené v technickej zrelosti a žlté v botanickej zrelosti. Priemerná veľkosť plodu je 12 x 19 cm. Odroda je rezistentná voči TMV.

Paprika je pestovateľsky vysoko náročná plodina vhodná do poľných podmienok najteplejších oblastí južného Slovenska a južnej Moravy. V ostatných oblastiach žiada pestovanie v krytých alebo chránených priestoroch. Najvhodnejšie sú záhrevné, humózne a dostatočne vododržné pôdy. Pre poľné pestovanie vysievame v krytých priestoroch v prvej polovici marca. Pre dobré vzchádzanie je treba zaistiť minimálnej teploty 20 - 22 ° C aj v nočných hodinách. Na stanovište vysádzame po 15.5.

hnojenie:
  • N 120 kg N / ha
  • P 100 kg P2O5 / ha
  • K 140 kg K 2O / ha
  • maštaľný hnoj 60 - 80 t / ha


Parametre

Druh: Paprika zeleninová - sladká

Odrůda: THEOS F1

Typ: Zelenina