Košík je prázdny
Kategorie zboží

Semo Paprika zeleninová sladká - Goldus F1 15s


GOLDUS F1 - skorý hybrid vhodný pre intenzívne poľné pestovanie, ale aj pre pestovanie vo fóliovníkoch a skleníkoch. Hrubostenné plody sú ihlancovitého tvaru a zberáme ich predovšetkým v technickej zrelosti, kedy sú svetlo zelené. Sú vhodné na strednodobé skladovanie. Medzi prednosti odrody patrí tolerancia k chladu, vysokým teplotám aj bakterióze. Práve vďaka týmto prednostiam dáva vyrovnané úrody až do zamrazu.
Vaša cena 3,00
Vaša cena bez DPH 2,50
 
Dostupnosť skladom
viac ako 100 ks
odoslanie dnes

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis

Capsicum annuum L. / Paprika ročná

Popis:

Paprika je pestovateľsky vysoko náročná plodina vhodná do poľných podmienok najteplejších oblastí južného Slovenska a južnej Moravy. V ostatných oblastiach žiada pestovanie v krytých alebo chránených priestoroch. Najvhodnejšie sú záhrevné, humózne a dostatočne vododržné pôdy. Na poľné pestovanie vysievame v krytých priestoroch v prvej polovici marca. Pre dobré vzchádzanie je potrebné zaistiť minimálne teploty 20 – 22 °C aj v nočných hodinách. Na stanovište vysádzame po 15. máji.


Odroda: GOLDUS


Skorý hybrid vhodný na intenzívne poľné pestovanie, ale aj na pestovanie vo fóliovníkoch a skleníkoch. Hrubostenné plody sú ihlancovitého tvaru a zberáme ich predovšetkým v technickej zrelosti, kedy sú svetlo zelené. Sú vhodné na strednodobé skladovanie. Medzi prednosti odrody patrí tolerancia k chladu, vysokým teplotám aj bakterióze. Práve vďaka týmto prednostiam dáva vyrovnané úrody až do zamrazu.


Parametre

Typ: Zelenina

Druh: Paprika zeleninová - sladká