Košík je prázdny
Kategorie zboží

Semo Paprika zeleninová sladká - Semaroh baraní roh 0,6g


SEMAROH - raný tenký "baraní roh" stredného vzrastu, so sladkými plodmi.
Vaša cena 1,80
Vaša cena bez DPH 1,50
 
Dostupnosť skladom
viac ako 100 ks
odoslanie
pondelok 3.4.

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis

Capsicum annuum L. (partim) / Paprika ročná


Popis:
Paprika je pestovateľsky vysoko náročná plodina vhodná do poľných podmienok najteplejších oblastí južného Slovenska a južnej Moravy. V ostatných oblastiach žiada pestovanie v krytých alebo chránených priestoroch. Najvhodnejšie sú záhrevné, humózne a dostatočne vododržné pôdy. Pre poľné pestovanie vysievame v krytých priestoroch v prvej polovici marca. Pre dobré vzchádzanie je treba zaistiť minimálnej teploty 20 - 22 ° C aj v nočných hodinách. Na stanovište vysádzame po 15. máji.


V 1 g: 130 - 250 semien
Výsev: február - marec

Úroda: júl - október


odroda:

SEMAROH (kód 2514) - raný tenký "baraní roh" (nepálivá cayenské), stredného vzrastu, so sladkými plodmi. Je vhodná pre rychlírny aj voľnú pôdu. Plody sú v technologickej zrelosti svetlo zelené, v botanickej červené. Odroda je vhodná na sterilizáciu celých plodov bez predchádzajúceho odstraňovania semien. Plody je možno konzervovať samostatne alebo v zmesi s ďalšou zeleninou (kapusta, cibuľa, mrkva), pokrájané na 3-5 cm veľké kúsky.Paprika zeleninová - sladká: SEMAROH (Capsicum annuum L./Paprika ročná)

Popis:
Raný tenký "baraní roh" (nepálivá cayenské), stredného vzrastu, so sladkými plodmi. Je vhodná pre rychlírny aj voľnú pôdu. Plody sú v technologickej zrelosti svetlo zelené, v botanickej červené. Odroda je vhodná na sterilizáciu celých plodov bez predchádzajúceho odstraňovania semien. Plody je možno konzervovať samostatne alebo v zmesi s ďalšou zeleninou (kapusta, cibuľa, mrkva), pokrájané na 3-5 cm veľké kúsky.

Paprika je pestovateľsky vysoko náročná plodina vhodná do poľných podmienok najteplejších oblastí južného Slovenska a južnej Moravy. V ostatných oblastiach žiada pestovanie v krytých alebo chránených priestoroch. Najvhodnejšie sú záhrevné, humózne a dostatočne vododržné pôdy. Pre poľné pestovanie vysievame v krytých priestoroch v prvej polovici marca. Pre dobré vzchádzanie je treba zaistiť minimálnej teploty 20 - 22 ° C aj v nočných hodinách. Na stanovište vysádzame po 15.5.

hnojenie:
  • N 120 kg N / ha
  • P 100 kg P2O5 / ha
  • K 140 kg K 2O / ha
  • maštaľný hnoj 60 - 80 t / ha


Parametre

Druh: Paprika zeleninová - sladká

Odrůda: SEMAROH

Typ: Zelenina