Košík je prázdny
Kategorie zboží

Semo Patizón - Greendisc F1 zelený 1,2g


GREENDISC F1 - nová, tmavozelená farba u patizón. Plody sa dajú zberať v mladom štádiu na nakladanie alebo spracovanie podobne ako u cukety.
Vaša cena 1,60
Vaša cena bez DPH 1,33
 
Dostupnosť skladom
viac ako 100 ks
odoslanie zajtra

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis

Cucurbita pepo L. / Patizón

Popis:

Plodné patriacim do skupiny tekvíc s rovnakými pestovateľskými nárokmi. Plody sú sploštené diskovitého tvaru rebrovité. Zberáme mladé plody, ktoré nakladáme alebo spracujeme ako cukety. Starší, vyzreté plody s pevnou šupkou môžeme skladovať do konca roka. Vysievame v máji priamo na stanovište do sponu 120 x 60 - 70 cm po 2 - 3 semenách.


HTS: 70 - 85 g
V 1 g: 11 - 14 semien
Výsev: máj

Úroda: júl - september


odroda:

GREENDISC F1 - nová, tmavozelená farba u patizón. Rastlina je dôsledne kríčkovité rastúca, ani ku koncu vegetácie netvorí predĺženej výhony. Plody sa dajú zberať v mladom štádiu na nakladanie alebo spracovanie podobne ako u cukety. Plne vyzreté plody s tvrdou šupkou môžete dlhodobo skladovať a spracovávať v priebehu celej zimy. Výnosná, vysoko adaptabilné a nenáročná odroda.Patizón: GREENDISC F1 (Cucurbita pepo / patizón)

Popis:
Nová, tmavozelená farba u patizón. Rastlina je dôsledne kríčkovité rastúca, ani ku koncu vegetácie netvorí predĺženej výhony. Plody sa dajú zberať v mladom štádiu na nakladanie alebo spracovanie podobne ako cukiny. Plne vyzreté plody s tvrdou šupkou môžete dlouzhodobě skladovať a spracovávať v priebehu celej zimy. Výnosná, vysoko adaptabilné a nenáročná odroda.

Plodina patriacim do skupiny tekvíc s rovnakými pestovateľskými nárokmi. Plody sú sploštené diskovitého tvaru, rebrovité. Zberáme mladé plody, ktoré nakladáme alebo spracujeme ako cukety. Starší, vyzreté plody s pevnou šupkou môžeme skladovať do konca roka.
Vysievame v máji priamo na stanovište do sponu 120 x 60 - 70 cm po 2 - 3 semenách.

hnojenie:
  • N 80 - 100 kg N / ha
  • P 36 kg P2O5 / ha
  • K 116 kg K 2O / ha
  • maštaľný hnoj 60 - 70 t / ha


Parametre

Druh: Patizon

Odrůda: GREENDISC F1

Typ: Zelenina