Košík je prázdny
Kategorie zboží

Semo Pelargonie páskatá - Horizon Ripple Raspberry 11s


Odroda s atraktívnymi súkvetiami purpurovo striekaných kvetov na svetlom podklade.
Vaša cena 3,30
Vaša cena bez DPH 2,75
 
Dostupnosť skladom
viac ako 50 ks
odoslanie zajtra

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis

Pelargonium zonale / Muškát krúžkovaný


Popis:

Odroda s atraktívnymi súkvetiami purpurovo striekaných kvetov na svetlom podklade. Listy sú tmavo zelené ako pri klasických červených odrôd, bez žíhanie. Obľúbená trvalka pestovaná ako letnička, výška 35cm. Rastliny s okrúhlym listom s charakteristickým prúžkom. Uplatní sa ako balkónová rastlina pre pestovanie v nádobách, okenných kvetináčoch ik výsadbe na záhony. Vyžaduje slnečné stanovište a prevzdušnenou neutrálnu až zásaditú pôdu. Predpestovanie je časovo náročné, trvá približne 4 mesiace. Vysievame do propařené, štruktúrny zeminy a jemne zasypeme. Zaistíme odporúčanú teplotu a po vyklíčení dostatok svetla. Prepichujeme 3-4 týždne po výseve. Následne rozsadíme jednotlivé rastliny do kvetináčov. V priebehu vegetácie prihnojujeme a odstraňujeme uvädnuté kvetmi. K bohatému kvitnutia potrebujú slnko a teplo. Prezimuje na svetlom mieste pri teplote min. 5-10 ° C


V 1g: 210 (1250 semien na 1000 rastlín)

Výsev: december - február

Doba kvitnutia: máj - októberMuškát páska: HORIZONT RIPPLE RASPBERRY (Pelargonium zonale (L.) L HER / muškát krúžkovaný)

Popis:
Odroda s atraktívnymi súkvetiami purpurovo striekaných kvetov na svetlom podklade. Listy sú tmavo zelené ako pri klasických červených odrôd, bez žíhanie. Výška 35 cm. Osivo je obalené.

Obľúbená trvalka pestovaná ako letnička. Rastliny s okrúhlym listom s charakteristickým prúžkom. Uplatní sa ako balkónová rastlina pre pestovanie v nádobách, okenných kvetináčoch ik výsadbe na záhony. Vyžaduje slnečné stanovište a prevzdušnenou neutrálnu až zásaditú pôdu. Predpestovanie je časovo náročné, trvá približne 4 mesiace. Vysievame do propařené, štruktúrny zeminy a jemne zasypeme. Zaistíme odporúčanú teplotu a po vyklíčení dostatok svetla. Prepichujeme 3 - 4 týždne po výseve. Následne rozsadíme jednotlivé rastliny do kvetináčov. V priebehu vegetácie prihnojujeme a odstraňujeme uvädnuté kvetmi. K bohatému kvitnutia potrebujú slnko a teplo. Prezimuje pri teplote min. 5 - 10 ° C.


Parametre

Druh: Muškát páskatý

Odrůda: HORIZONT RIPPLE RASPBERRY

Typ: Květiny trvalky