Košík je prázdny
Kategorie zboží

Semo Petunia mnohokveté - Duo Double F1 30p


Obľúbená letnička vhodná do kvetináčov, zmes plnokvetých odrôd.
Vaša cena 3,00
Vaša cena bez DPH 2,50
 
Dostupnosť skladom
viac ako 50 ks
odoslanie zajtra

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis

Petunia x hybrida Hort. / Petúnka

Popis:
Obľúbená letnička vhodná do okenných debničiek ik záhonovým výsadbu. Vyžaduje slnečnú, teplú polohu a výživnú humóznu pôdu. Neznáša veterné stanovište. Semeno sejeme na povrch jemne spracovaného propařeného substrátu a jenom veľmi slabo zasypeme. Po troch týždňoch prepichujeme a následne rozsadíme do hrnčekov. V priebehu vegetácie odstraňujeme uvädnuté kvetmi a pravidelne prihnojujeme.
Peletovanie OSIVO petúnií je BALENÉ V umelohmotných ampulkách, ktorý zabráni poškodeniu PELET. Pelety sú náročnejšie na vysokú vlhkosť substrátu pri klíčení. Peletky musí byť niekoľkokrát zaliata aby nasala vodu a praskla alebo sa peletovacie hmota odplavila a semienko mohlo vyklíčiť. Udržujte preto pri klíčení peliet 100% vlhkosť prostredia, optimálne prekrytím výsevné misky tabuľkou skla alebo fóliou.

Výsev: január marec

Petunia: DUO DOUBLE F1 (Petunia x hybrida hort./Petúnka)

Popis:
PELETY - zmes plnokvetých odrôd.

Obľúbená letnička vhodná do okenných debničiek ik záhonovým výsadbu. Vyžaduje slnečnú, teplú polohu a výživnú humóznu pôdu. Neznáša veterné stanovište. Semeno sejeme na povrch jemne spracovaného propařeného substrátu a jenom veľmi slabo zasypeme. Po troch týždňoch prepichujeme a následne rozsadíme do hrnčekov. V priebehu vegetácie odstraňujeme uvädnuté kvetmi a pravidelne prihnojujeme.
Peletovanie OSIVO petúnií je BALENÉ V umelohmotných ampulkách, ktorý zabráni poškodeniu PELET.Pelety sú náročnejšie na vysokú vlhkosť substrátu pri klíčení. Peletky musí byť niekoľkokrát zaliata aby nasala vodu a praskla alebo sa peletovacie hmota odplavila a semienko mohlo vyklíčiť. Udržujte preto pri klíčení peliet 100% vlhkosť prostredia, optimálne prekrytím výsevné misky tabuľkou skla alebo fóliou.
Petúnie NÍZKA Petunia nana

ZMES (kód 9456) - zmes ružových, modrých a fialových odtieňov, kompaktný, výška 40 cm.

Petúnie Petunia pendula
ZMES (kód 9455) - výberová zmes prepadajúce balkónových petúnií, výška 50 cm.

Petúnie Petunia superbissima
SUPERBISSIMA ZMES (kód 9457) - zmes dvojfarebných na okraji zvlnených kvetov s veľkosťou až 15 cm, výška 40 cm.

Petúnie mnohokvetý Petunia x hybrida___________
DUO DOUBLE F1 (kód 9442) PELETY - zmes plnokvetých odrôd.
MIRAGE MORN F1 (kód 9441) PELETY - zmes hybridných mnohokvetých odrôd s veľkými kvetmi, typickým znakom skupiny "MORN" efektné svetlý pažerák kvetu.
Debonaire DUSTY ROSE F1 (kód 9439) - úplne nová farebná kombinácia u petúnií. Starorůřová farba kvetov prechádza do žlutězbarveného stredu.

zmes s orchidea hviezdou F1 (kód 9458) PELETY - zmes hybridných mnohokvetých odrôd, bohato kvitnúce, svetlo modrofialové, ružovej a svetlo fialové kvety s výraznou hviezde s kresbou z nervstvo.

Petúnie veľkokvetý Petunia x hybrida_________
Sophistic LIME Bicolour F1 (kód 9440) - netradičné staroružové kvety s pozdĺžnym žltým panašováním o rôznej intenzite. Kombinácia i kresba u petúnií je absolútne nová a výnimočná. Kompaktný rastliny s dlhou dobou kvitnutia.
DREAMS F1 PICOTEE (kód 9443) PELETY - odrody s bielym lemom kvetov, zmes veľkokvetých odrôd vo farbách tmavo ružová, purpurová a fialová.
STAR F1 (kód 9444) PELETY - zmes veľkokvetých odrôd s výraznou bielou hviezdou v kvete.
láska f1 (kód 9459) PELETY - hybridná mnohokveté odroda bohato kvitnúce jasne červenými kvetmi.
ZÁŘE F1 (kód 9452) PELETY - nová hybridná odroda, kompaktný rast, veľký kvet, úplne nová jasne žltá farba.
POZDRAV Z Jaroměř (kód 9453) PELETY - biele kvety s ružovými a fialovými škvrnami, třepenitý okraj kvetu, 50% rastlín je plnokvetých.

Petúnie TYP "Surfinia" Petunia x hybrida
VELVET SALMON SHADES F1 (kód 9447) PELETY - previsnutý rast, farba kvetov lososová.
WONDER WAWE BLUE F1 (kód 9448) PELETY - previsnutý rast, farba kvetov modrá, svetová novinka!
PURPLE VELVET F1 (kód 9454) PELETY - bujný, previsnutý rast, výborný zdravotný stav, farba kvetov purpurová.
ROSE VEIN VELVET F1 (kód 9449) - novinka v Petunia s veľkým previsom (typ "surfinie) zo šľachtenia českej firmy PETUNIA ČIERNY z Jaroměře. Ružové kvety majú tmavoružové žilkovanie v pažeráku kvetu. Bohatý previs, dlhé kvitnutia a odolnosť k vrtochom počasia, to všetko sú prednosti tejto odrody.


Parametre

Druh: Petunie

Odrůda: DUO DOUBLE F1

Typ: Květiny letničky