Košík je prázdny
Kategorie zboží

Semo Reďkev - Jarola F1 celoročná 4g - séria Pre maškrtné jazýčky


Odroda biele reďkovky vhodná pre celoročné pestovanie. Korene sú pretiahnutého tvaru 25-30 cm dlhé.
Vaša cena 1,40
Vaša cena bez DPH 1,17
 
Dostupnosť skladom
viac ako 100 ks
odoslanie zajtra

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis

Reďkev / Raphanus sativus L. var. major A. Voss

Popis:
Reďkev sa najlepšie darí pestovať v ľahších, humóznych, písčitohlinitých pôdach, ktoré udržujú dostatok vlahy. Neznáša priame organické hnojenie. Nie je náročná na teplo, môže sa pestovať aj v chladných polohách.


HTS: 15 - 20 g

V 1 g: 50 -70 semien
Výsev: apríl - júl

Úroda: jún - nov


odroda:

JAROLA - kolekcia PRE maškrtné jazýčky - odroda biele reďkovky vhodná pre celoročné pestovanie. Extrémne odolná k predčasnému vybiehaniu. Prvá európska odroda typu Daikon vhodná aj na jar. Korene sú pretiahnutého tvaru, dlhé 25 - 30 cm.

Intenzívne rastie, vyžaduje dostatočnú závlahu a ľahké pôdy.Reďkev: JAROLA F1 (Raphanus sativus L. var. Major / reďkovka SIATECH)

Popis:
kolekcia PRE maškrtné jazýčky - odroda biele reďkovky vhodná pre celoročné pestovanie. Extrémne odolná k predčasnému vybiehaniu. Prvá európska odroda typu Daikon vhodná aj na jar. Korene sú pretiahnutého tvaru, dlhé 25-30 cm. Intenzívne rastie, vyžaduje dostatočnú závlahu a ľahké pôdy.

Reďkev sa najlepšie darí pestovať v ľahších humóznych, písčitohlinitých pôdach, ktoré udržujú dostatok vlahy. Neznáša priame organické hnojenie. Nie je náročná na teplo, môže sa pestovať aj v chladných polohách.

hnojenie:
  • N 60 kg N / ha
  • P 20 kg P2O5 / ha
  • K 80 kg K 2O / ha


Parametre

Druh: Ředkev

Odrůda: JAROLA F1

Typ: Zelenina