Košík je prázdny
Kategorie zboží

Semo Reďkev - karmín červená 5g


Kvalitné raná reďkev pretiahnutého tvaru s karmínovo červeným povrchem.Je určená na priamy konzum.
Vaša cena 1,20
Vaša cena bez DPH 1,00
 
Dostupnosť skladom
viac ako 100 ks
odoslanie zajtra

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis

Reďkev / Raphanus sativus L. var. major A. Voss

Popis:
Reďkev sa najlepšie darí pestovať v ľahších, humóznych, písčitohlinitých pôdach, ktoré udržujú dostatok vlahy. Neznáša priame organické hnojenie. Nie je náročná na teplo, môže sa pestovať aj v chladných polohách.


HTS: 15 - 20 g

V 1 g: 50 -70 semien
Výsev: marec - apríl

Úroda: máj - júl


odroda:

Karmin - kvalitné raná letná reďkev pretiahnutého tvaru s atraktívne sfarbenou buľvičky. Má stredne vzrastná rastlinu, buľvičky je pretiahnuto kužeľovitého tvaru s karmínovo červeným povrchom, tretinou vyčnievajúce z pôdy. Dužina je biela, jemná, takmer ředkvičkovité chuti. Je určená na priamy konzum a krátkodobé skladovanie (do 1 mesiaca). Odroda je odolná proti houbovitosti dužiny, pestovateľsky nenáročná.

Odporúčaný pestovateľský spon 20 × 8 cm.Reďkev: Karmin (Raphanus sativus L. var. Major / reďkovka SIATECH)

Popis:
Kvalitné raná letná reďkev pretiahnutého tvaru s atraktívne sfarbenou buľvičky. Má stredne vzrastná rastlinu, buľvičky je pretiahnuto kužeľovitého tvaru s karmínovo červeným povrchom, tretinou vyčnievajúce z pôdy. Dužina je biela, jemná, takmer ředkvičkovité chuti. Je určená na priamy konzum. Odroda je odolná proti houbovitosti dužiny, pestovateľsky nenáročná. Odporúčaný pestovateľský spon 20 × 8 cm.

Reďkev sa najlepšie darí pestovať v ľahších humóznych, písčitohlinitých pôdach, ktoré udržujú dostatok vlahy. Neznáša priame organické hnojenie. Nie je náročná na teplo, môže sa pestovať aj v chladných polohách.

hnojenie:
  • N 60 kg N / ha
  • P 20 kg P2O5 / ha
  • K 80 kg K 2O / ha


Parametre

Druh: Ředkev

Odrůda: KARMINA

Typ: Zelenina