Košík je prázdny
Kategorie zboží

Semo Reďkev - Red Meat bieločervená 3,5 g - séria Ázie


Reďkev k jesennému pestovanie s výsevom od polovice júla.
Vaša cena 2,10
Vaša cena bez DPH 1,75
 
Dostupnosť skladom
viac ako 100 ks
odoslanie dnes

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis

Reďkev / Raphanus sativus L. var. major A. Voss

Popis:
Reďkev sa najlepšie darí pestovať v ľahších, humóznych, písčitohlinitých pôdach, ktoré udržujú dostatok vlahy. Neznáša priame organické hnojenie. Nie je náročná na teplo, môže sa pestovať aj v chladných polohách.


HTS: 15 - 20 g

V 1 g: 50 -70 semien
Výsev: júl - august

Úroda: október - január


odroda:

RED MEAT - kolekcia CHUŤ ÁZIA - reďkev k jesennému pestovanie s výsevom od polovice júla. Buľva má na povrchu zeleno šedou pokožku, jemná dužina rubínovo červenej farby má jemnú, výraznú chuť. Je určená pre priamy konzum a vzhľadom k atraktívnej farbe na reze je aj zaujímavou oblohou. Odroda je stredne skladovateľná.Reďkev: RED MEAT (Raphanus sativus L. var. Major / reďkovka SIATECH)

Popis:
kolekcia CHUŤ ÁZIA - reďkev k jesennému pestovanie s výsevom od polovice júla. Buľva má na povrchu zeleno šedou pokožku, jemná dužina rubínovej farby má jemnú, výraznú chuť. Je určená pre priamy konzum a vzhľadom k atraktívnej farbe na reze je aj zaujímavou oblohou.

Reďkev sa najlepšie darí pestovať v ľahších humóznych, písčitohlinitých pôdach, ktoré udržujú dostatok vlahy. Neznáša priame organické hnojenie. Nie je náročná na teplo, môže sa pestovať aj v chladných polohách.

hnojenie:
  • N 60 kg N / ha
  • P 20 kg P2O5 / ha
  • K 80 kg K 2O / ha


Parametre

Druh: Ředkev

Odrůda: RED MEAT

Typ: Zelenina