Košík je prázdny
Kategorie zboží

Semo Reďkovka biela - Blanka pole 5g

Semo Reďkovka biela - Blanka pole 5g
Reďkovka vyžaduje ľahšie, kypré a humusom bohaté pôdy s dostatkom pohotových živín a pravidelným zásobovaním vodou.
Vaša cena 0,80 €
Vaša cena bez DPH 0,66
 
Dostupnosť skladom
viac ako 100 ks
odoslanie zajtra

Varianty zboží

Názov Cena s DPH Dostupnosť
0,80 € skladom
0,55 € skladom

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%

Podrobný popis

Reďkovka / Raphanus sativus L. var.

Popis:
Reďkovka vyžaduje ľahšie, kypré a humusom bohaté pôdy s dostatkom pohotových živín a pravidelným zásobovaním vodou. Vysievame do riadkov vzdialených 20 cm a rastliny potom jednotíme na 3 - 4 cm. Pri rýchlenie je vhodný spon 15 x 3 cm. Na jeden bežný meter riadku potrebujeme 100 semien, vysievame 2,5 g na m2. Vegetačná doba je 32 - 45 dní. Vyžadujú pravidelnú závlahu, premokrenie po přísušcích zvyšuje riziko praskanie. Nepravidelná závlaha tiež zvyšuje "ostrosť" chuti.


HTS: 10 g

V 1 g: 100 - 200 semien
Výsev: marec - apríl + august

Úroda: máj - jún + september


odroda:

BLANKA - skorá odroda reďkovky sa snehovo bielou farbou bulviček. Vhodná pre jarné aj jesenné výsevy do fóliovníkov, parenísk aj priamo na pole. Vzhľadom k atypickej bielej farbe je okrem priameho konzumu vhodná k zatraktívneniu zeleninových oblôh.

Reďkovka: BLANKA - biela (Raphanus sativus L. var. Sativus / Reďkovka)

Popis:
Skorá odroda reďkovky sa snehovo bielou farbou bulviček. Vhodná pre jarné aj jesenné výsevy do folníků, parenísk aj priamo na pole. Vzhľadom k atypickej bielej farbe je okrem priameho konzumu vhodná k zatraktívneniu zeleninových oblôh.

Reďkovka vyžaduje ľahšie, kypré a humusom bohaté pôdy s dostatkom pohotových živín a pravidelným zásobovaním vodou. Vysievame do riadkov vzdialených 20 cm a rastliny potom jednotíme na 3 - 4 cm. Pri rýchlenie je vhodný spon 15 x 3 cm. Na jeden bežný meter riadku potrebujeme 100 semien, vysievame 2,5 g na meter štvorcový. Vegetačná doba je 32 - 36 dní.

hnojenie:
  • N 60 kg N / ha
  • P 20 kg P2O5 / ha
  • K 80 kg K 2O / ha

Parametre

Druh Ředkvička
Odrůda BLANKA - bílá
Typ Zelenina
Typ Zelenina