Košík je prázdny
Kategorie zboží

Semo Reďkovka červená - Kvinta na pole ik rýchlenie celoročné 5g


Perspektívne odroda pre skoré poľné pestovanie aj pre jesenné výsevy. Je veľmi odolná k praskaniu.
Vaša cena 1,40
Vaša cena bez DPH 1,17
 
Dostupnosť skladom
viac ako 100 ks
odoslanie zajtra

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis

Reďkovka / Raphanus sativus L. var.

Popis:
Reďkovka vyžaduje ľahšie, kypré a humusom bohaté pôdy s dostatkom pohotových živín a pravidelným zásobovaním vodou. Vysievame do riadkov vzdialených 20 cm a rastliny potom jednotíme na 3 - 4 cm. Pri rýchlenie je vhodný spon 15 x 3 cm. Na jeden bežný meter riadku potrebujeme 100 semien, vysievame 2,5 g na m2. Vegetačná doba je 32 - 45 dní. Vyžadujú pravidelnú závlahu, premokrenie po přísušcích zvyšuje riziko praskanie. Nepravidelná závlaha tiež zvyšuje "ostrosť" chuti.


HTS: 10 g

V 1 g: 100 - 200 semien
Výsev: marec - august

Úroda: máj - október


odroda:

KVINTA - "celoročná" skorá až poloskorá odroda reďkovky pre skoré poľné pestovanie aj pre jesenné výsevy od 15. augusta. Väčšia guľatá buľvičky sa svietivo červenou farbou a jemnou šupkou ju robí veľmi atraktívne. Dužina je biela, jemná, veľmi odolná k houbovatění. List je polovzpriamený, mohutnejšie, svetlo zelenej farby. Je veľmi odolná k praskaniu a vybiehaniu do kvetu. Pre jesenné siatie doporučujeme riadky 10 - 12 cm, 300 - 350 semien / m2.
Reďkovka: KVINTA - celoročná (Raphanus sativus L. var. Sativus / Reďkovka)

Popis:
Perspektívne skorá až poloskorá odroda reďkovky na celoročné poľné pestovanie.
Väčšie, guľatá buľvičky sa svietivo červenou farbou a jemnou šupkou ju robí veľmi atraktívne. Dužina je biela, jemná, veľmi odolná k houbovatění. List je polovzpriamený, mohutnejšie, svetlo zelenej farby. Je veľmi odolná k praskaniu a vybiehaniu do kvetu.
Pre jesenné siatie odporúčame riadky 10-12 cm, 300-350 semien / m2.

Reďkovka vyžaduje ľahšie, kypré a humusom bohaté pôdy s dostatkom pohotových živín a pravidelným zásobovaním vodou. Vysievame do riadkov vzdialených 20 cm a rastliny potom jednotíme na 3 - 4 cm. Pri rýchlenie je vhodný spon 15 x 3 cm. Na jeden bežný meter riadku potrebujeme 100 semien, vysievame 2,5 g na meter štvorcový. Vegetačná doba je 32 - 36 dní.

hnojenie:
  • N 60 kg N / ha
  • P 20 kg P2O5 / ha
  • K 80 kg K 2O / ha


Parametre

Druh: Ředkvička

Odrůda: KVINTA - celoroční

Typ: Zelenina