Košík je prázdny
Kategorie zboží

Semo Reďkovka červená - Teko na pole ik rýchlenie 5g


Veľmi skorá odroda pre jarné a jesenné pestovanie i rýchlenie vo folnících. Buľvičky jasne červenej farby má jemný, nitkovitý koreň a bielu dužinu.
Vaša cena 1,40
Vaša cena bez DPH 1,17
 
Dostupnosť skladom
viac ako 100 ks
odoslanie
pondelok 3.4.

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis

Reďkovka / Raphanus sativus L. var.

Popis:
Reďkovka vyžaduje ľahšie, kypré a humusom bohaté pôdy s dostatkom pohotových živín a pravidelným zásobovaním vodou. Vysievame do riadkov vzdialených 20 cm a rastliny potom jednotíme na 3 - 4 cm. Pri rýchlenie je vhodný spon 15 x 3 cm. Na jeden bežný meter riadku potrebujeme 100 semien, vysievame 2,5 g na m2. Vegetačná doba je 32 - 45 dní. Vyžadujú pravidelnú závlahu, premokrenie po přísušcích zvyšuje riziko praskanie. Nepravidelná závlaha tiež zvyšuje "ostrosť" chuti.


HTS: 10 g

V 1 g: 100 - 200 semien
Výsev: marec - apríl + august

Úroda: máj - jún + september


odroda:

TEKO - veľmi skorá odroda pre jarné a jesenné pestovanie i rýchlenie vo folnících. Buľvičky jasne červenej farby má jemný, nitkovitý koreň a bielu dužinu. Vyniká odolnosťou k vybiehaniu.Reďkovka: TEKO (Raphanus sativus L. var. Sativus / Reďkovka)

Popis:
Veľmi skorá odroda pre jarné a jesenné pestovanie aj pre rýchlenie v pareniskách a vo fólnících. Buľvičky jasne červenej farby má jemný, nitkovitý koreň a bielu dužinu. Vyniká odolnosťou k vybiehaniu.

Reďkovka vyžaduje ľahšie, kypré a humusom bohaté pôdy s dostatkom pohotových živín a pravidelným zásobovaním vodou. Vysievame do riadkov vzdialených 20 cm a rastliny potom jednotíme na 3 - 4 cm. Pri rýchlenie je vhodný spon 15 x 3 cm. Na jeden bežný meter riadku potrebujeme 100 semien, vysievame 2,5 g na meter štvorcový. Vegetačná doba je 32 - 36 dní.

hnojenie:
  • N 60 kg N / ha
  • P 20 kg P2O5 / ha
  • K 80 kg K 2O / ha


Parametre

Druh: Ředkvička

Odrůda: TEKO

Typ: Zelenina