Košík je prázdny
Kategorie zboží

Semo Reďkovka - Guľatá čierna 5g


Zimná reďkev vhodná na skladovanie. Povrch je čierny, dužina biela, výra rôzne chuti, vhodná na výrobu šťavy.
Vaša cena 1,30
Vaša cena bez DPH 1,08
 
Dostupnosť skladom
viac ako 100 ks
odoslanie dnes

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis

Reďkev / Raphanus sativus L. var. major A. Voss

Popis:
Reďkev sa najlepšie darí pestovať v ľahších, humóznych, písčitohlinitých pôdach, ktoré udržujú dostatok vlahy. Neznáša priame organické hnojenie. Nie je náročná na teplo, môže sa pestovať aj v chladných polohách.


HTS: 15 - 20 g

V 1 g: 50 -70 semien
Výsev: júl - august

Úroda: október - november


odroda:

Okrúhly čierny - zimná reďkev vhodná na skladovanie. Tvorí ploche guľovité buľvy, široké 5 - 9 cm s náhlym prechodom do koreňa. Povrch je čierny a slabo korkovitý. Dužina je biela, kompaktná, hviezdicovito mramorovaná, výraznej chuti, vhodná aj pre výrobu šťavy. Je dlhodobo skladovateľná. Zaujímavá pochúťka k pivu.Reďkev: OKRÚHLA ČIERNA (Raphanus sativus L. var. Major / reďkovka SIATECH)

Popis:
Zimná reďkev vhodná na skladovanie. Tvorí guľovité až ploche guľovité buľvy, široké 5 - 9 cm s náhlym prechodom do koreňa. Povrch je čierny a slabo korkovitý. Dužina je biela, kompaktná, hviezdicovito mramorovaná, výraznej chuti, vhodná aj pre výrobu šťavy. Výborne dlhodobo skladovateľná.

Reďkev sa najlepšie darí pestovať v ľahších humóznych, písčitohlinitých pôdach, ktoré udržujú dostatok vlahy. Neznáša priame organické hnojenie. Nie je náročná na teplo, môže sa pestovať aj v chladných polohách.

hnojenie:
  • N 60 kg N / ha
  • P 20 kg P2O5 / ha
  • K 80 kg K 2O / ha


Parametre

Druh: Ředkev

Odrůda: KULATÁ ČERNÁ

Typ: Zelenina