Košík je prázdny
Kategorie zboží

Semo Slnečnica ročná - Slnečnica pre vtáčiky 2g


Rýchlo rastúca letnička pre solitérne výsadby, na ucelené skupinky, ale aj k rezu.
Vaša cena 1,40
Vaša cena bez DPH 1,17
 
Dostupnosť skladom
viac ako 100 ks
odoslanie
pondelok 3.4.

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis

Helianthus annuus / Slnečnica ročná

Popis:

Rýchlo rastúca letnička pre solitérne výsadby, na ucelené skupinky, ale aj k rezu. Vyžaduje slnečné stanovište, je náročná na vlahu. Rastliny vysokých odrôd je vhodné pestovať s oporou, v neskorom lete pri zrení kvetov alebo veternom počasí tým zabránime padanie rastlín. Standartní hybridná odroda pre produkciu semien. Výška rastliny je 150cm. Menej vetiev, kvet má veľký priemer. Po odkvitnutí ponecháme rastlinu na stanovišti, poprípade kvety usušíme a umiestňujeme ich von ako krmítko pre vtáčiky.

V 1g: 20 - 40 (100g na 1000 rastlín)
Výsev:
apríl - máj

Doba kvitnutia: jún - septemberSlnečnica ročná: SLNEČNICA pre vtáčiky (Helianthus annuus L./Slnečnica ročná)

Popis:
Štandardné hybridná odroda pre produkciu semien. Výška rastliny je 150 cm. Menej vetiev, kvet má veľký priemer. Po odkvitnutí ponecháme rastlinu na stanovišti, poprípade kvety usušíme a umiestňujeme ich von ako krmítko pre vtáčiky.

Rýchlo rastúca letnička pre solitérne výsadby, na ucelené skupinky, ale aj k rezu a na sušenie. Vyžaduje slnečné stanovište, je náročná na vlahu. Do váz a na sušenie režeme kvety na úplnom začiatku kvitnutia. Rastliny vysokých odrôd je vhodné pestovať s oporou, v neskorom lete pri zrení kvetov alebo veternom počasí tým zabránime padanie rastlín.


Parametre

Typ: Květiny letničky

Druh: Slunečnice roční

Odrůda: Slunečnice pro ptáčky