Košík je prázdny
Kategória tovaru

Semo Slnečnica ročná - Waooh! 0,8g - séria Mini


Rýchlo rastúca letnička pre solitérne výsadby, na ucelené skupinky, ale aj k rezu.
Vaša cena 1,60
Vaša cena bez DPH 1,33
 
Dostupnosť Skladom > 5 ks
Odosielame v pondelok

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis

Helianthus annuus / Slnečnica ročná

Popis:

Rýchlo rastúca letnička pre solitérne výsadby, na ucelené skupinky, ale aj k rezu. Vyžaduje slnečné stanovište, je náročná na vlahu. Rastliny vysokých odrôd je vhodné pestovať s oporou, v neskorom lete pri zrení kvetov alebo veternom počasí tým zabránime padanie rastlín. Kolekcia MINI záhradka, výška 50 - 70cm, kompaktný slnečnica na okraje záhonov a do nádob. Bohato vetví veľké a výrazné listy ju zdobia dlho pred obdobím kvitnutia. Kvetenstvo je žlté s výrazným tmavým terčom.


V 1g: 20 - 40 (100g na 1000 rastlín)
Výsev:
apríl - máj

Doba kvitnutia: jún - septemberSlnečnica ročná: WAOOH! (Helianthus annuus L./Slnečnica ročná)

Popis:
Kolekcia MINI - výška 50 - 70 cm, kompaktný slnečnica na okraje záhonov a do nádob. Bohato vetví, veľké a výrazné listy ju zdobia dlho pred obdobím kvitnutia. Kvetenstvo je žlté s výrazným tmavým terčom.

Rýchlo rastúca letnička pre solitérne výsadby, na ucelené skupinky, ale aj k rezu a na sušenie. Vyžaduje slnečné stanovište, je náročná na vlahu. Do váz a na sušenie režeme kvety na úplnom začiatku kvitnutia. Rastliny vysokých odrôd je vhodné pestovať s oporou, v neskorom lete pri zrení kvetov alebo veternom počasí tým zabránime padanie rastlín.


Parametre

Druh: Slunečnice roční

Odrůda: WAOOH!

Typ: Květiny letničky