Košík je prázdny
Kategorie zboží

Semo Žerucha záhradná - Mega, celoročné 6g


Žerucha s výrazne väčšími klíčne lístky v porovnaní so známou odrodou Dánsku.
Vaša cena 1,20
Vaša cena bez DPH 1,00
 
Dostupnosť skladom
viac ako 100 ks
odoslanie zajtra

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis

Lepidum sativum / Žerucha SIATECH

Popis:
Jemná listová zelenina vhodná hlavne na rýchlenie v zimnom a jarnom období. Zberáme mladé rastlinky vysoké 4 - 6 cm. Vysievame na husto do kvetináčov, misiek či iných pestovateľských nádob. Sejeme na povrch substrátu a nezasypáváme. Výborným rastovým substrátom je buničitá vata. Udržujeme primeranú vlhkosť a teplotu 15 - 18 ° C. Nehnojíme. Zberáme 7 - 14 dní od výsevu odrezávaním celých rastlín tesne nad povrchom substrátu. Z 1 m2 pestovateľskej plochy získame 0,3 - 0,4 kg zelenej hmoty.

HTS: 2 - 3 g
V 1 g: 300 - 500 semien


Odroda: MEGA
Žerucha s výrazne väčšími klíčne lístky v porovnaní so známou odrodou Dánsku. Používa sa prevažne pre rýchlenie v kvetináčoch so substrátom alebo v miskách s buničinou. Úroda pri teplote 20 ° C asi za 14 dní.

Marhuľa: MEGA (Lepidum sativum / Žerucha SIATECH)

Popis:
Žerucha s výrazne väčšími klíčne lístky v porovnaní so známou odrodou Dánsku. Používa sa prevažne pre rýchlenie v kvetináčoch so substrátom alebo v miskách s buničinou. Úroda pri teplote 20oC asi za 14 dní.

Jemná listová zelenina vhodná hlavne na rýchlenie v zimnom a jarnom období. Zberáme mladé rastlinky vysoké 4 - 6 cm. Vysievame na husto do kvetináčov, misiek či iných pestovateľských nádob. Sejeme na povrch substrátu a nezasypáváme. Výborným rastovým substrátom je buničitá vata. Udržujeme primeranú vlhkosť a teplotu 15 - 18 ° C. Nehnojíme. Zberáme 7 - 14 dní od výsevu odrezávaním celých rastlín tesne nad povrchom substrátu. Z 1 m 2 pestovateľskej plochy získame 0,3 - 0,4 kg zelenej hmoty.


Parametre

Druh: Řeřicha zahradní

Odrůda: MEGA

Typ: Zelenina