Košík je prázdny
Kategorie zboží

Šikovný prívesok - strážca a hľadač vecí cez mobilný telefón, biely


Už nikdy nemusíte stratiť svoje kľúče od domu, kľúče od auta, peňaženky, bicykel a podobne.

Vaša cena 8,50
Vaša cena bez DPH 7,08
 
Dostupnosť Skladom > 5 ks
Odosielame dnes
zelená bílá

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis

Princíp fungovania a spôsob použitia:
Ak je prívesok zapnutý, spárovaný s mobilným telefónom a je v jeho dosahu, možno ho kedykoľvek pomocou mobilného telefónu "prezvoniť". Akýkoľvek stratený predmet tak ľahko rýchlo nájdete, pretože v aplikácii mobilného telefónu vidíte, či ste v blízkosti hľadaného predmetu alebo nie. Ak sa priblížite (na dosah Bluetooth - teda niekoľkých metrov či dokonca desiatok metrov v ideálnych podmienkach), môžete prívesok z aplikácie "prezvoniť" a tak ľahko dohľadať - nájdenie stratených kľúčov či peňaženky v byte, kancelárii alebo aute sa tak stáva hračkou. Aplikácia tiež môže zobraziť, kde bol strážený predmet naposledy vo vašej blízkosti.

Kedykoľvek sa strážený predmet stratí z dosahu mobilného telefónu, začne prívesok pípať a upozorní tak na seba, aby ste ho nezabudli - napr. Kľúče či peňaženka pri odchode z domu. Toto pípanie možno ihneď prerušiť stlačením tlačidla na prívesku (potvrdíte tak, že predmet nie je stratený a chcete ho ponechať tam, kde je, aj bez dosahu telefónu) alebo môžete prívesok kedykoľvek vypnúť, ak nechcete byť ďalej upozorňovaní, čím tiež šetríte batériu v prívesku. Na stratu dosahu môže upozorniť aj aplikácie - napríklad vyzváňaním telefónu.

Ostatné funkcie už záleží na vami zvolenej aplikácii inštalovanej do mobilného telefónu. Prívesok dokáže aplikáciu odoslať signál, kedykoľvek je na ňom stlačené tlačidlo, takže možno použiť napr. Ako spúšť pre fotenie selfie a podobne. Aplikácia môže tiež zaznamenávať vašu polohu a zapamätať si tak napríkad, kedy mala strážený predmet naposledy v dosahu (pomocou čoho ho potom môžete ľahko dohľadať). Týchto aplikácií existuje viac: napr. ISearching, Itaga, iTracing2 - záleží len na vás, aká vám bude svojimi funkciami vyhovovať najviac.

S výrobkom dodávame samozrejme aj návod, kde uvádzame doporučené aplikácie a ich ovládanie.


Parametre

Barva chytrého přívěsku: bílá