Košík je prázdny
Kategorie zboží

Silikónové krmítko a hryzátko pre deti, zelené, sada 2 kusy, Cuculo


Táto pomôcka je vhodná pre deti od 4 mesiacov pre bezpečné podávanie potravín a pri prerezávaní zúbkov. Skvele zabaví aj pri cestovaní

Vaša cena 10,60
Vaša cena bez DPH 8,83
 
Dostupnosť Skladom > 5 ks
Odosielame dnes

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis

  1. Bezpečnosť je našou prioritou - tento výrobok bol navrhnutý tak, aby bolo možné bezpečne podávať dieťaťu rôzne potraviny. Čerstvé i mrazené ovocie, zeleninu, syry, mäso, pečivo a pod. Pre výrobu používame najlepšiu silikón pre potravinárske účely, ktoré sú BPA free, Latex free, bez olova a bez ftalátov.
  2. Mnoho použitie - môžete podávať potraviny, ale aj lieky, kúsky ľadu, mrazené materské mlieko. Výrobok je navrhnutý tak, aby cez otvory prešli iba tie najmenšie a bezpečné kúsky potravín.
  3. Prerezávanie zúbkov - masírovaním a chladením ďasien veľmi dobre uľaví dieťaťu, keď mu rastú zúbky.
  4. Vďaka ľahkému držanie a krytu je táto pomôcku veľmi vhodná pre cestovanie autom, lietadlom i autobusom. Vaše dieťa už nebude pri cestovaní nikdy nervózny.
  5. Jednoduché čistenie a skladovanie - možno vyčistiť teplou vodou so saponátom alebo sterilizovať vriacou vodou.
  6. Garantovaná záruka - sme tu vo VISO trade pre všetkých našich zákazníkov. Garantujeme Vám príjemnú a rýchlu komunikáciu, najlepší zákaznícky servis a záruku vrátenia peňazí.

Silikónové krmítko slúži na bezpečné podávanie čerstvých aj mrazených potravín zeleniny, ovocia, mäkkých syrov alebo iných vhodných potravín. Kŕmidlo eliminuje riziko zaskočenia väčšieho kúsku potravy, minimalizuje neporiadok vznikajúce pri prvých pokusoch vašej ratolesti vziať stolovanie do vlastných ručičiek. Vďaka šikovnému držiaku sa s krmítkom dobre manipuluje aj tým najmenším.

Puzdro vám umožní naplniť krmítko doma a potom ho použiť napríklad na prechádzke alebo pri cestovaní autom.

Odporúčame používať od 4tého mesiaca veku dieťaťa.

Vlastnosti: 100% ekologické, bezpečné, jednoduché čistenie, bezolovnaté, trvanlivé, BPA free, Latex free, bez olova a bez ftalátov

Materiál: PP + silikón

Rozmery výrobku: 11 x 5.6 cm

Farba: Zelená