Košík je prázdny
Kategória tovaru

Spokey BOJKO Juniorský šnorchlovací set: maska, šnorchel a plutvy, veľ. M (32/35)


Juniorská sada pre šnorchlovanie - maska + šnorchel + plutvy Spokey BOJKO; Šnorchlovanie #veSpokeyStylu; Bez špecializovaného vybavenia môže byť ťažké obdivovať krásu podmorského sveta a jeho...
Vaša cena 26,10
Vaša cena bez DPH 21,75
 
Dostupnosť Skladom > 5 ks
Odosielame v pondelok

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis


Juniorská sada pre šnorchlovanie - maska + šnorchel + plutvy Spokey BOJKO

Šnorchlovanie #veSpokeyStylu

Bez špecializovaného vybavenia môže byť ťažké obdivovať krásu podmorského sveta a jeho magickú flóru a faunu. Šnorchlovacie sady boli vytvorené špeciálne pre milovníkov podvodného dobrodružstva! Vďaka nim bude šnorchlovanie, teda šport, ktorý spočíva v plávaní na hladine vody s ponorenou tvárou do vody a pozorovaní podvodného života, ešte lepší!

Maska poskytuje ešte lepšiu viditeľnosť

Maska pre šnorchlovanie Spokey BOJKO je vyrobená z najkvalitnejších materiálov , ktoré zaručujú bezpečnosť pod vodou a zaisťujú dlhé a uspokojivé používanie. Jej tvar sa ľahko a dobre prispôsobí tvári. Veľké sklo zväčšuje perspektívu a šírku viditeľnosti pod vodou.

Masky Spokey sú vyrobené pomocou najnovších technológií . Sú dobre utesnené, čo znamená, že sa voda počas potápania nedostane dovnútra a použitie masky je tak skutočne bezpečné!

Šnorchel umožňuje pohodlné dýchanie pod vodou

Šnorchel na šnorchlovanie Spokey BOJKO je tou najlepšou voľbou: je vyrobený tak, aby sa voda nedostala dovnútra. Tento šnorchel je ideálnou voľbou ako pre začiatočníkov, tak aj pre pokročilých milovníkov šnorchlovania. Navrhnutý pre pohodlné a ľahké dýchanie počas šnorchlovania . Navyše má sponu na uchytenie k maske . Šnorchel je vyrobený z najkvalitnejších materiálov , ktoré zaisťujú dlhé a uspokojivé používanie.

Perfektná technika potápania vďaka plutvám

Plávanie s plutvami posilňuje svaly nôh, zlepšuje rýchlosť a techniku plávania. Vďaka skvelej konštrukcii plutiev Spokey BOJKO sa vo vode vyhnete zbytočnému odporu vody.
Zaručujú stabilitu a pohodlie, a navyše korigujú technické nedostatky počas šnorchlovania . Sú skvelou voľbou pre každého milovníka šnorchlovania.

Možnosť nastavenia plutiev umožňuje prispôsobenie vašej veľkosti nohy , čo poskytuje pohodlie počas plávania.

Pre úplné pohodlie pri používaní je vhodné sa riadiť odporúčaniami odborníkov:
Je dôležité, aby maska bola ideálne prispôsobená tvaru tváre. Preto najskôr priložte masku na tvár, a až potom upravte jej veľkosť pomocou regulovateľného pásika.

Na zaistenie dlhšej trvanlivosti masky, ju po každom použití dôkladne opláchnite pod tečúcou vodou. Po usušení masku skladujte v chlade a chráňte pred slnečným žiarením.

A pokiaľ chcete, aby vaša maska vyzerala aj po mnohých použitiach stále ako nová, vložte ju do vlažnej vody a pridajte citrónovú šťavu. Ponechajte ju v takto pripravenej vode niekoľko hodín. Vďaka tomu bude silikón, ktorý mohol medzitým zmeniť svoju farbu, vyzerať znova ako nový!

URČENÉ:
Rekreačné šnorchlovanie, pre juniorov

Parametre:
maska:
sklo a rám: PC
lícnica: PVC
opasok: PVC, možnosť regulácie dĺžky
šnorchel:
náustok: PVC
rúrka: PVC
spona (možnosť pripnutia k maske)
plutvy:
materiál: PVC
nastaviteľná veľkosť: 32–35