Košík je prázdny
Kategorie zboží

Spokey BOJKO Juniorský šnorchlovací set: maska, šnorchel a plutvy, veľ. M (32/35)


Juniorská sada pre šnorchlovanie - maska + šnorchel + plutvy Spokey bójky
Vaša cena 25,40
Vaša cena bez DPH 21,17
 
Dostupnosť Skladom 1 ks
Odosielame vo štvrtok

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popisJuniorská sada pre šnorchlovanie - maska + šnorchel + plutvy Spokey bójkyšnorchlovanie #veSpokeyStyluBez špecializovaného vybavenia môže byť ťažké obdivovať krásu podmorského sveta a jeho magickú flóru a faunu. Šnorchlovacie sady boli vytvorené špeciálne pre milovníkov podvodného dobrodružstvo! Vďaka nim bude šnorchlovanie, teda šport, ktorý spočíva v plávaní na hladine vody s ponorenou tvárou do vody a pozorovanie podvodného života, ešte lepšie!Maska poskytuje ešte lepšiu viditeľnosťMaska pre šnorchlovanie Spokey Bojko je vyrobená z najkvalitnejších materiálov, ktoré zaručujú bezpečnosť pod vodou a zaisťujú dlhé a uspokojivé používania. Jej tvar sa ľahko a dobre prispôsobí tvári. Veľké sklo zväčšuje perspektívu a šírku viditeľnosti pod vodou.Masky Spokey sú vyrobené pomocou najnovších technológií. Sú dobre utesnené, čo znamená, že sa voda počas potápanie nedostane dovnútra a použitie masky je tak naozaj bezpečné!Šnorchel umožňuje pohodlné dýchanie pod vodouŠnorchel pre šnorchlovanie Spokey Bojko je tou najlepšou voľbou: je vyrobený tak, aby sa voda nedostala dovnútra. Tento šnorchel je ideálnou voľbou ako pre začiatočníkov, tak aj pre pokročilých milovníkov šnorchlovania. Navrhnutý pre pohodlné a ľahké dýchanie počas šnorchlovanie. Naviac má sponu pre uchytenie k maske. Šnorchel je vyrobený z najkvalitnejších materiálov, ktoré zaisťujú dlhé a uspokojivé používania.Perfektná technika potápanie vďaka plutvámPlávanie s plutvami posilňuje svaly nôh, zlepšuje rýchlosť a techniku plávania. Vďaka skvelej konštrukcii plutiev Spokey Bojko sa vo vode vyhnete zbytočnému odporu vody.

Zaručujú stabilitu a pohodlie, a navyše korigujú technické nedostatky počas šnorchlovanie. Sú skvelou voľbou pre každého milovníka šnorchlovanie.Možnosť nastavenia plutiev umožňuje prispôsobenie vašu veľkosti nohy, čo poskytuje pohodlie počas plávania.Pre úplné pohodlie pri používaní je vhodné sa riadiť odporúčaniami odborníkov:

Je dôležité, aby maska bola ideálne prispôsobená tvaru tváre. Preto najprv priložte masku na tvár, a až potom upravte jej veľkosť pomocou regulovateľného pásku.Pre zabezpečenie dlhšej trvanlivosti masky, ju po každom použití dôkladne opláchnite pod tečúcou vodou. Po usušení masku skladujte v chlade a chráňte pred slnečným žiarením.A ak chcete, aby vaše maska vyzerala aj po mnohých použitiach stále ako nová, vložte ju do vlažnej vody a pridajte citrónovú šťavu. Ponechajte ju v takto pripravenej vode niekoľko hodín. Vďaka tomu bude silikón, ktorý mohol medzitým zmeniť svoju farbu, vyzerať znovu ako nový!URČENÉ:

Rekreačné šnorchlovanie, pre juniorovparametre:

maska:

sklo a rám: PC

lícnica: PVC

pások: PVC, možnosť regulácie dĺžky

šnorchel:

náustok: PVC

rúrka: PVC

spona (možnosť pripnutia k maske)

plutvy:

materiál: PVC

nastaviteľná veľkosť: 32-35