Košík je prázdny
Kategória tovaru

Spokey E-RUSH Elektrický skateboard, batéria 2 Ah


Elektrický skateboard Spokey E-RUSH; Parametre: doska: 7-vrstvový javor; motor: 350 W v zadnom náboji; brzda a plyn v ovládači; maximálna rýchlosť: 20 km/h; maximálny dojazd: 7-10 km; maximálna...
Vaša cena 226,60
Vaša cena bez DPH 188,83
 
Dostupnosť Skladom > 5 ks
Odosielame v pondelok

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis


Elektrický skateboard Spokey E-RUSH:
- je hybrid, ktorý v sebe kombinuje vlastnosti klasického skateboardu s pohonom generovaným elektromotorom,
- ovláda sa bezdrôtovým Bluetooth ovládačom, ktorý umožňuje intuitívne zvyšovanie rýchlosti až do 20 km/ha plynulé brzdenie,
- má tri rýchlostné režimy: pomalý, stredný a rýchly,
- umožňuje jazdu bez zapnutého motora ako na klasickom skateboarde,
- je to tá najlepšia voľba pre deti a teenagerov - je odolný, stabilný a maximálne bezpečný.

Pokiaľ premýšľate, aký skateboard vybrať, a stále sa nemôžete rozhodnúť medzi klasickým a elektrickým modelom, tak už nemusíte vyberať! Spokey E-RUSH je kombináciou tých najlepších vlastností z hoverboardu a skateboardu určeného na rýchlu jazdu. Je to hybrid, ktorý má elektrický pohon ovládaný diaľkovým ovládačom, ale zároveň vám umožní aj jazdu bez elektrického pohonu ako na klasickom skateboarde – dokonca aj s vybitou batériou, bez rizika zadretia motora. Elektrický pohon môžete kedykoľvek vypnúť alebo zapnúť a jazdiť podľa toho, ako sa vám práve chce!

Elektrický skateboard ovládané diaľkovým ovládačom
Elektrický skateboard Spokey E-RUSH je ultramoderný produkt, ktorý v sebe kombinuje vlastnosti klasického skateboardu s pohonom generovaným elektromotorom. Ovláda sa bezdrôtovým diaľkovým Bluetooth ovládačom, ktorý umožňuje intuitívne zvyšovanie rýchlosti až do 20 km/h, cúvanie a plynulé brzdenie. Pomocou diaľkového ovládača je možné tiež rýchlo a ľahko prepínať medzi tromi rýchlostnými stupňami - pomalým, stredným a rýchlym. Motor je napájaný vstavanou lítiovou batériou, ktorá zaisťuje plynulú a spoľahlivú jazdu. Doba nabíjania batérie je cca 2-3 hodiny (do plného nabitia) a maximálny dojazd je 7-10 km v závislosti na zvolenom rýchlostnom stupni. O aktuálnom stave batérie vás informujú indikátory na batérii, ako aj na ovládači.

Inovatívna hybridná technológia
Na Spokey E-RUSH môžete jazdiť ako na klasickom skateboarde! Pokiaľ sa vám počas jazdy vybije batéria, nič nebráni tomu, aby ste ďalej pokračovali v jazde ako na klasickom skateboarde. Doska skateboardu je pokrytá protišmykovým povlakom, ktorý pomáha udržať stabilnú pozíciu a lepšiu rovnováhu, čo uľahčuje manévrovanie a ovládanie elektrického skateboardu počas jazdy. Použité polyuretánové (PU) kolieska s ložiskami 608R ABEC-9 umožňujú dosahovať vysoké rýchlosti a prekonávať terénne nerovnosti. Spokey E-RUSH je stvorený pre rýchlu a dynamickú jazdu! Vďaka týmto parametrom je Spokey E-RUSH ideálnou voľbou pre deti a tínedžerov - je odolný, stabilný, a predovšetkým maximálne bezpečný.

Bezpečná a pohodlná jazda s vášňou
Hybridný elektrický skateboard Spokey E-RUSH bol navrhnutý pre rýchle a dlhé jazdy, pri súčasnom zachovaní komplexnej bezpečnosti používateľa. Doska je vyrobená zo 7-vrstvového kanadského javora, čo je najodolnejšie a najpružnejšie drevo používané na výrobu skateboardu. Pokiaľ hľadáte produkt, s ktorým vaša jazda vyskočí na ešte vyššiu úroveň, potom je pre vás Spokey E-RUSH ideálnou voľbou! Elektrický skateboard je určený pre deti a tínedžerov s hmotnosťou do 70 kg.

Najjednoduchšie spôsoby, ako predĺžiť životnosť batérie:
- nenechávajte batériu úplne vybiť,
- nabíjajte batériu pravidelne, aspoň raz mesačne a iba pokiaľ je skateboard vypnutý,
- na nabíjanie používajte originálnu nabíjačku, ktorá je súčasťou balenia,
- pred naštartovaním motora uveďte skateboard do pohybu tým, že sa odrazíte od zeme,
- rozbiehajte sa na prvý rýchlostný stupeň,
- plynule zvyšujte rýchlosť a pri jazde do kopca pomáhajte motoru tým, že sa budete odrážať od zeme,
- vyvarujte sa veľkým teplotným rozdielom počas používania a nepretržitej jazdy maximálnou rýchlosťou.


Parametre:
maximálna rýchlosť: stupeň I 10 km/h, stupeň II - 15 km/h, stupeň III - 20 km/h
maximálny dojazd: 7-10 km
materiál dosky: 7-vrstvový kanadský javor
motor: 350 W v zadnom náboji
rozmer skateboardu: 65 x 22 x 11 cm
rozmer dosky: 62 x 18 cm
materiál koliesok: polyuretán (PU)
rozmer koliesok: 70 x 51 cm
ložiská: 608R ABEC-9
ovládanie rýchlosti: diaľkový ovládač (Bluetooth)
rozmer ovládača: 7,2 x 5,1 cm
hmotnosť: 3,7 kg
maximálna hmotnosť užívateľa: 70 kg
záruka na kolobežku a jej komponenty: 2 roky
záruka na batériu: 6 mesiacov

Parametre batérie:
napätie: 29,4 V
kapacita: 2 Ah
množstvo vytvorenej energie: 48 Wh
doba nabíjania: 2-3 hodiny


* Predpokladaný maximálny dojazd je zásadne závislý na najrôznejších podmienkach, ako sú napríklad: hmotnosť užívateľa, rozmanitosť terénu, vietor, zvolený stupeň podpory, okolitá teplota ai. Všetky dojazdy platia pre optimálne podmienky.

** Ak chcete predĺžiť životnosť batérie, nedovoľte, aby sa úplne vybila. Pokiaľ skateboard nepoužívate dlhšie ako 3 mesiace, je nutné ju úplne nabiť a umiestniť na suché a chladné miesto, aby ste predišli možnému poškodeniu, na ktoré sa nevzťahuje záruka.