Košík je prázdny
Kategorie zboží

Spokey Fitball III gymnastic ball 65 cm including pump gray - VÝPREDAJ


Výpredaj
Gymnastická lopta Spokey FITBALL III:
Bežná cena 12,80
Ušetríte 27,09 %
Vaša cena 9,33
Vaša cena bez DPH 7,78
 
Dostupnosť skladom
1 ks
odoslanie zajtra

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%

16,82 €
skladom
6,22 €
skladom

Podrobný popis

Gymnastická lopta Spokey FITBALL III:
- balenie obsahuje praktickú pumpičku, ktorá vám pomôže rýchlo a ľahko nafúknuť loptu,
- umožňuje vykonávať cviky, ktoré majú pozitívny vplyv na formovanie postavy, fyzickú kondíciu a pomáhajú pri spaľovaní telesného tuku,
- je to dokonalá náhrada stoličky, pretože sedenie na lopte si vyžaduje správne držanie tela.

Gymnastická lopta je skvelou voľbou pre domáce cvičenie. Vďaka nemu si spestríte tréning a zapojíte do práce takmer všetky svaly. Spokey FITBALL III je lopta, ktorá poskytuje vynikajúcu podporu pri univerzálnych rozvojových aktivitách. Môže tiež nahradiť stoličku doma alebo v kancelárii – sedenie na lopte vyžaduje správne držanie tela.

Dvaja v jednom - cvičte a odpočívajte s gymnastickou loptou
Použitie gymnastickej lopty je skvelý spôsob, ako spestriť domáci tréning. Zdanlivo ľahko vyzerajúce cvičenia prinášajú skvelé výsledky. Pomôžu vám vytvarovať postavu, vytvoriť si zdravé návyky a udržať sa v dobrej fyzickej kondícii. Spokey FITBALL III taktiež rozvíja rovnováhu a núti vás k správnemu držaniu tela. Preto ho možno využiť aj ako rehabilitačnú pomôcku alebo stoličku, ktorá uľaví chrbtici počas dlhých hodín strávených v kancelárií alebo doma pri počítači.

Jednoduchý a efektívny tréning pre každého
Gymnastická lopta Spokey FITBALL III umožňuje vykonávať cviky, ktoré sú jednoduché a vhodné pre začiatočníkov, s nízkou intenzitou pre seniorov a ideálne počas rehabilitácie. Tréning s použitím gymnastickej lopty nezaťažuje kĺby, zlepšuje rovnováhu a posilňuje svaly. Je tiež ideálny pre meditácie alebo tonizačné cvičenia. Čo viac si priať? Všetko, čo potrebujete, je trocha voľného miesta doma, aby ste mohli začať cvičiť.

Balenie obsahuje praktickú pumpičku
Gymnastická lopta Spokey FITBALL III je vyrobená z materiálu, ktorý zabraňuje kĺzaniu. Tento efekt navyše posilňujú pásky, ktoré sú vedené po celom obvode lopty. Vďaka tomu môžete bezpečne vykonávať cviky, pri ktorých je obmedzený kontakt so zemou (napr. pomoc na rukách). Pri modeli FITBAL III sa využíva Anti-Burst systém, ktorý v prípade prepichnutia alebo pretlaku lopty pomaly vypúšťa vzduch von. To je nesmierne dôležité pre bezpečnosť – užívateľ tak získa dostatok času na reakciu (zosadnutie z lopty). Balenie obsahuje aj praktickú pumpičku, s ktorou ľahko a rýchlo loptu nafúknete.

Ako vybrať správnu veľkosť lopty?
Gymnastická lopta Spokey FITBALL III je vyrobená v troch veľkostiach (priemeroch): 55 cm, 65 cm a 75 cm. Pre maximalizáciu efektu cvičenia, zvoľte veľkosť lopty podľa vašej výšky:

- Priemer lopty 55 cm - výška postavy 150-165 cm
- Priemer lopty 65 cm - výška postavy 160-175 cm
- Priemer lopty 75 cm - výška postavy 175-190 cm

Uhol medzi stehnami a hornej časti tela, a uhol medzi stehnami a lýtkami by mal byť 90 stupňov s voľne položenými chodidlami na zemi. Takto správne zvolená veľkosť lopty je ideálna na sedenie na lopte.

Parametre:
materiál: PVC, protišmykový
vysoká kvalita
dlhá životnosť lopty
priemer: 65 cm
maximálna hmotnosť užívateľa: 300 kg
systém Anti-Burst
v sade: pumpička

Informácie pre veľkoodberateľov: