Košík je prázdny
Kategória tovaru

Spokey FUN POLICE Detská cyklistická prilba, 52-56 cm


Detská cyklistická prilba Spokey FUN POLICE: - dokonale chráni hlavu dieťaťa pri jazde na bicykli, kolieskových korčuliach, skateboarde alebo na kolobežke; - je ultraľahká, váži iba 200 g, vďaka čomu...
Vaša cena 14,60
Vaša cena bez DPH 12,17
 
Dostupnosť Skladom > 5 ks
Odosielame v pondelok

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis


Detská cyklistická prilba Spokey FUN POLICE:

- dokonale chráni hlavu dieťaťa pri jazde na bicykli, kolieskových korčuliach, skateboarde alebo na kolobežke
- je ultraľahká, váži iba 200 g , vďaka čomu nepredstavuje zbytočnú záťaž
-
umožňuje optimálne prispôsobenie obvodu hlavy dieťaťa vďaka regulačnému systému Head Lock
-
6 ventilačných otvorov opatrených sieťkou , ktorá chráni pred hmyzom
- splní sen každého malého nastávajúceho policajta!

Detská cyklistická prilba Spokey FUN POLICE bola vytvorená pre bezpečnosť detí a ochranu hlavy počas jazdy na kolieskových korčuliach, skateboarde, kolobežke či bicykli. Je to naozajstný must have každého malého milovníka športu, a vďaka svojmu jedinečnému dizajnu, aj milovníka polície – poskytuje maximálnu ochranu hlavy počas pádov, so zvláštnym dôrazom na zadnú časť hlavy a čelo . Pokiaľ vaše dieťa plánuje urobiť prvé kroky vo svete skatingu, bude helma Spokey FUN POLICE tou najlepšou voľbou, vďaka veľmi nízkej váhe (váži iba 200 g) nepredstavuje pre malých užívateľov žiadnu zbytočnú záťaž.

Zaistite bezpečnosť malému policajtovi

Používanie prilby je veľmi dôležité, najmä u detí, ktoré plánujem urobiť svoje prvé kroky vo svete skatingu. Koniec koncov výučba jazdy je spojená s neúspešnými pokusmi a nečakanými pádmi. Aby sme minimalizovali riziko odrenín a zranení, vytvorili sme prilbu, ktorá dokonale ochráni hlavu , so zvláštnym dôrazom na zadnú časť hlavy a čelo. Vďaka svojej nízkej hmotnosti iba 200 g (+/- 10 g) prilba nepredstavuje pri nosení zbytočnú záťaž. Vďaka unikátnej policajnej grafike si ho malí skateri ihneď zamilujú, a okrem toho s týmto dizajnom vyniknú medzi ostatnými.

Ultraľahká prilba s regulačným systémom Head Lock

Detskú cyklistickú prilbu Spokey FUN POLICE je možné veľmi ľahko prispôsobiť obvodu hlavy dieťaťa. Prilba je vybavená regulačným systémom Head Lock v rozmedzí 52–56 cm . Vďaka tomu bude prilba perfektne sedieť a chrániť hlavu . Použitý bezpečnostný klip umožňuje nastaviť trvalý rozmer pásky, a zaisťuje ľahké zapnutie a odopnutie „policajnej“ prilby. Ale to nie je všetko! Model FUN POLICE je vybavený 6 ventilačnými otvormi opatrenými sieťkou , ktorá chráni pred hmyzom, vďaka čomu dieťa pocíti maximálny komfort počas jazdy.

Osvedčená prilba na bicykel, kolieskové korčule, skateboard a kolobežku

Detská cyklistická prilba Spokey FUN POLICE má certifikáciu CE a zodpovedá norme EN1078 , čo znamená, že prilba prešla všetkými potrebnými bezpečnostnými testami. Poskytuje vynikajúcu ochranu hlavy, so zvláštnym dôrazom na zadnú časť hlavy a čelo. Vnútorná vrstva je vyrobená z EPS peny, ktorá nielenže absorbuje silu nárazu pri páde, ale taktiež dobre absorbuje vibrácie spôsobené jazdou po nerovnom povrchu. A práve preto je prilba FUN POLICE tou ideálnou voľbou pre prvé kroky vo svete skatingu.

Parametre:
regulácia: Head Lock
vonkajší povrch: PVC
vnútorná vrstva:EPS
počet ventilačných otvorov: 6 + sieťka proti hmyzu
hmotnosť: 200 g +/-10 g
rýchle zapínanie pod krkom
výborná ochrana čela a tyla
certifikát: CE, EN 1078