Košík je prázdny
Kategória tovaru

Spokey grip Medicinbal s úchytkami 10 kg


Spokey GRIPI Medicinbal; Medicinbal je vhodný pre funkčný tréning aj rôzne kondičné, či koordinačné cvičenia. Často sa využíva aj na tréning dynamiky a mrštnosti, ktorá je potrebná pri väčšine športov.
Vaša cena 48,50
Vaša cena bez DPH 40,42
 
Dostupnosť Skladom > 5 ks
Odosielame v pondelok

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis


Medicinbal s úchytmi Spokey GRIPI:

- dostupný v 4 rôznych hmotnostiach a farbách (4 kg, 6 kg, 8 kg, 10 kg)
- má úchyty , ktoré uľahčujú zdvíhanie a cvičenie
- môžete ho využiť ako ťažšiu náhradu za činky alebo kettelbelly s ešte väčšou dynamickou silou, vďaka ich spôsobu použitia - cvičenia s medicinbalom vyžadujú dodatočnú stabilizáciu pohybu a udržiavanie rovnováhy

Sandball alebo medicinbal s úchytmi Spokey GRIPI , je skvelé fitness vybavenie pre spestrenie vášho silového tréningu. Tréning s medicinbalom rozvíja oveľa lepšie dynamickú silu, než klasické zdvíhanie činiek či kettelbellov s rovnakou hmotnosťou. To je dané tým, že cvičenia s medicinbalom vyžadujú dodatočnú stabilizáciu pohybu a udržiavanie rovnováhy, čo robí tréning náročnejším. Spokey GRIPI majú úchyty, ktoré uľahčujú cvičenie.

Domáci tréning s vášňou

S medicinbalom môžete vykonávať rôzne silové a vytrvalostné tréningy, ktoré povedú k výraznému zlepšeniu vašej fyzickej kondície, vytrvalosti a sily. Cvičenia so Spokey GRIPI umožňujú rovnomerné posilnenie a formovanie postavy , vďaka zapojeniu oveľa väčšieho počtu hlbokých svalov, než so štandardným vybavením v posilňovni.

Viac ako kettlebell alebo činka

Lopta naplnená ťažkým pieskom je vynikajúcim fitness vybavením pre domáci tréning. Skvelé sa hodí ako pre úplne začiatočníkov, tak aj pre skúsených športovcov. Cvičenie s medicinbalom vyžaduje od našich svalov stále napätie , preto tréningy s ním prinášajú veľmi rýchle výsledky . Pre ľahší dynamický tréning a prenášanie medicinbalov, je model Spokey GRIPI vybavený úchytmi . Vďaka rôznym hmotnostným variantom, si môžete zvoliť takú hmotnosť, ktorá je ideálna pre vás:

- zelená: 4 kg
- modrá: 6 kg
- červená: 8 kg
- čierna: 10 kg

Spokey GRIPI je medicinbal so špeciálnymi úchytmi. Pravidelné cvičenie s medicinbalom má pozitívny vplyv na naše telo: posilní svaly, zlepší celkovú fyzickú kondíciu a výrazne zrýchli spaľovanie tukového tkaniva.

Parametre:
materiál: guma
výplň: ťažký piesok
hmotnosť: 10 kg
priemer: 29 cm
rukoväte pre ľahké cvičenie

Informácie pre veľkoodberateľov:
balenie: 1 ks/kartón