Košík je prázdny
Kategorie zboží

Spokey HASBRO CANDY PK Kolieskové korčule, ružové, zn. MY LITTLE PONY, ABEC7 Carbon, veľ. 33-37 - VÝPREDAJ


Výpredaj
Upozornenie: Venujte prosím pozornosť pri výbere veľkosti podľa veľkostnej tabuľky uvedenej nižšie.
Vaša cena 24,79
Vaša cena bez DPH 20,66
 
Dostupnosť skladom
1 ks
odoslanie zajtra

Podrobný popis
Upozornenie: Venujte prosím pozornosť pri výbere veľkosti podľa veľkostnej tabuľky uvedenej nižšie. Pred nákupom si prosím dôkladne skontrolujte dĺžku stielky v cm.Regulovateľné kolieskové korčule Spokey My Little Pony CANDY:- vďaka možnosti regulácie veľkosti, rastú spolu s deťmi

- majú jedinečný dizajn s poníkmi My Little Pony - deti ich milujú!

- hliníkový podvozok a trojitý systém zapínania zaisťujú najvyššiu úroveň bezpečnosti!Regulovateľné kolieskové korčule Spokey My Little Pony CANDY sú skvelým spôsobom, ako vtiahnuť deti do sveta skatingu! Grafika My Little Pony vykúzli každému dieťaťu úsmev na tvári.
Výhody regulovateľných korčúľChcete vo svojich deťoch prebudiť vášeň pre šport? Alebo máte veľkosť "na rozmedzí"? Vďaka regulovateľným kolieskovým korčuliam sa nemusíte obávať zvolenej veľkosti - možnosť nastavenia veľkosti vám umožní optimálne prispôsobiť topánku nohe. A čo viac - korčule rastú spolu s vašimi deťmi, a vy nemusíte svojim deťom kupovať rok čo rok nové korčule.Vytvorené s ohľadom na tých najmenšíchNa naše produkty kladieme veľmi vysoké nároky, z toho dôvodu dbáme na to, aby na ich výrobu boli použité materiály najvyššej kvality. Zameriavame sa na kvalitu a bezpečnosť! Pri modeli kolieskových korčúľ Spokey CANDY môžete rýchlo a bezproblémovo nastaviť potrebnú veľkosť, ktorá vám umožní optimálne prispôsobiť topánku nohe. Tento úkon vám zaberie len niekoľko sekúnd.Skate your own wayPri výbere korčúľ, venujte zvláštnu pozornosť podvozku. Pri modeli Spokey Candy je podvozok vyrobený z hliníka, ktorý zaručuje dlhú životnosť pri zachovaní veľmi nízkej hmotnosti.Kolieska sú vyrobené z odolného PU s tvrdosťou 82A, ktorý je optimálny pre rekreačnú jazdu. Ložiská ABEC7 Carbon zaručujú najvyššiu presnosť, dlhú životnosť a zodpovedajúcu rýchlosť jazdy.
Kvalita a technológieVieme, že je dôležité sa odlíšiť, preto kladieme zvláštny dôraz originálnemu a vypracovanému dizajnu. Kolieskové korčule CANDY sú vytvorené špeciálne pre malé milovníkov skatingu. Trojitý systém zapínania: šnúrky, suchý zips a dvojitá spona zaručujú nielen optimálne prispôsobenie nohám, ale predovšetkým najvyššiu úroveň bezpečnosti. Pre ľahšiu udržiavanie rovnováhy a lepšiu obratnosť počas jazdy sú pri modeli CANDY požité dve veľkosti koliesok, v závislosti na zvolenej veľkosti:

- veľkosť 28-32: kolieska 64 mm

- veľkosť 33-37: kolieska 70 mm
Regulovateľné kolieskové korčuleJednoduchá regulácia umožňuje prispôsobiť korčule veľkosti chodidla, a v prípade detí, zaručuje zábavu pre niekoľko sezón Vďaka pohodlnému a spoľahlivému upevňovaciemu systému môžete optimálne prispôsobiť korčule svojim potrebám. Mäkký vnútrajšok topánky poskytuje výnimočný komfort počas jazdy.rozmer / dĺžka vložky v cm

28-32: 17 - 20 cm

33-37: 21 - 24 cmparametre:


regulovateľné

podvozok: hliník

ložiská: ABEC7 Carbon

kolieska: PU 82A

rozmer koliesok:

64 mm - vel. 28-32

70 mm - vel. 33-37

zapínanie: dvojitá spona s poistkou, suchý zips, šnurovanie

výrobok certifikovaný pri váhe: 60 kg