Košík je prázdny
Kategória tovaru

Spokey MIX ROLL Masážny fitness valec 2v1, oranžovo-čierny


SADA FITNESS VALCOV SPOKEY MIX ROLL 2v1; Vytvorte si s nami svoju domácu posilňovňu.
Vaša cena 25,70
Vaša cena bez DPH 21,42
 
Dostupnosť Skladom > 5 ks
Odosielame vo štvrtok

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis

SADA FITNESS VALCOV SPOKEY MIX ROLL 2v1
Vytvorte si s nami svoju domácu posilňovňu. Ponúkané vybavenie od Spokey vám pomôže zlepšiť si kondíciu, skrášliť postavu a rozvíjať zdravé návyky. Spokey MIX ROLL, je jedinečná sada fitness valcov umožňujúca vykonávať veľkú škálu cvikov posilňujúcich rôzne časti tela.

Efekty cvičenia s fitness valcom
Fitness vojne, poznáme aj pod názvom rollery – sú jednoduché pomôcky, ktoré môžu oživiť vás domáci tréning. Používaním valcov môžete spestriť svoj tréning, pri ktorom zapojíte aj menej používané svalové partie. Skvelé sa osvedčí aj pri posilňovacom tréningu chrbta, brucha a nôh, kedy zároveň poskytuje jemnú či intenzívnu masáž.

Skvelý spôsob, ako posilniť telo
Malé rozmery valca umožňujú jeho ľahké skladovanie. Súprava MIX ROLL obsahuje dva rôzne valce: oranžový – tvrdý valec s najväčším priemerom 14 cm má špeciálnu štruktúru pre jemnú masáž, čierny – mäkký valec s menším priemerom 9,5 cm sa skvele hodí napr. pre masáž ramien, horných končatín alebo hornú časť nôh .

Fitness valca sa od seba líši svojimi priemermi a tvrdosťou, vďaka tomu si každý používateľ môže zvoliť valec podľa toho, ktorú časť tela chce masírovať.
– Tvrdý oranžový valec – používajte ho v prípade, že je vo vnútri vložený aj ďalší valec. Je vhodný pre už skúsených užívateľov s atletickou alebo svalnatou postavou.
– Mäkký čierny valec – vďaka použitému mäkšiemu materiálu sa jeho štruktúra neobtlačuje na telo. Odporúča sa ľuďom, ktorí ešte nemajú skúsenosť s valcami. Je vhodný pre ktorúkoľvek svalovú partiu.


Parametre
tvrdosť: soft, hard
materiál: pena EVA, PVC, PE
v sade navyše s hladkým valcom z peny EVA
rozmer: 45 x 14 cm
určené pre: masáž, jogu, pilates