Vážení zákazníci, vzhľadom k veľkému počtu zásielok prepravnej spoločnosti nestíhajú doručovať balíky v obvyklých časoch.
Prosíme o trpezlivosť a ďakujeme za pochopenie.

  Košík je prázdny
Kategorie zboží

Spokey Pikermi Maska na šnorchlovanie - VÝPREDAJ


Výpredaj
Maska pre šnorchlovanie Spokey Pikermi s jedinečnými sklami v tvare slzy - ich tvar zväčšuje pozorovací uhol ako horizontálne, tak vertikálne!
Bežná cena 10,60
Ušetríte 26,84 %
Vaša cena 7,75
Vaša cena bez DPH 6,46
 
Dostupnosť skladom
1 ks
odoslanie zajtra

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popisMaska pre šnorchlovanie Spokey Pikermi s jedinečnými sklami v tvare slzy - ich tvar zväčšuje pozorovací uhol ako horizontálne, tak vertikálne!šnorchlovanie #veSpokeyStyluBez špecializovaného vybavenia môže byť ťažké obdivovať krásu podmorského sveta a jeho magickú flóru a faunu. Masky boli vytvorené špeciálne pre milovníkov podvodného dobrodružstvo! Vďaka nim bude šnorchlovanie, teda šport, ktorý spočíva v plávaní na hladine vody s ponorenou tvárou do vody a pozorovanie podvodného života, ešte lepšie!Ešte lepšiu viditeľnosť pod vodouMaska pre šnorchlovanie Spokey Pikermi je vyrobená z najkvalitnejších materiálov, ktoré zaručujú bezpečnosť pod vodou a zaisťujú dlhé a uspokojivé používania. Jej tvar a lícnice s opaskom sú vyrobené zo silikónu, ktoré sa ľahko a dobre prispôsobí vašej tvári. Dve skla vyrobená z tvrdeného TG skla zväčšujú horizontálne a vertikálne perspektívu a šírku pohľadu pod vodou.Masky Spokey sú vyrobené pomocou najnovších technológií. Sú dobre utesnené, čo znamená, že sa voda počas potápanie nedostane dovnútra. Pri modeli Spokey Pikermi je sklo vyrobené z tvrdeného TG skla, rám z PC a lícnice s opaskom zo silikónu. Vďaka použitiu tejto kombinácie materiálov, je použitie masky naozaj bezpečné!Dve veľké sklá v tvare slzy zväčšujú perspektívu pohľaduPre úplné pohodlie pri používaní je vhodné sa riadiť odporúčaniami odborníkov:

Je dôležité, aby maska bola ideálne prispôsobená tvaru tváre. Preto najprv priložte masku na tvár, a až potom upravte jej veľkosť pomocou regulovateľného pásku.Pre zabezpečenie dlhšej trvanlivosti masky, ju po každom použití dôkladne opláchnite pod tečúcou vodou. Po usušení masku skladujte v chlade a chráňte pred slnečným žiarením.A ak chcete, aby vaše maska vyzerala aj po mnohých použitiach stále ako nová, vložte ju do vlažnej vody a pridajte citrónovú šťavu. Ponechajte ju v takto pripravenej vode niekoľko hodín. Vďaka tomu bude silikón, ktorý mohol medzitým zmeniť svoju farbu, vyzerať znovu ako nový!URČENÉ:

Rekreačné šnorchlovanieparametre:

rám: PC

sklo: tvrdené TG

lícnice a pásik: silikón

pásik: možnosť regulácie dĺžky

štruktúra masky v tvare slzy zaisťuje veľký zorný uhol (vertikálny i horizontálny).