Košík je prázdny
Kategória tovaru

Spokey POINTER Cyklistická prilba s LED blikačkou, 55-58 cm, bielo-modrá


Prilba Spokey POINTER je určená pre dospelých užívateľov a mládež. Je zhotovená z ľahkých a bezpečných materiálov.
Predaj ukončený

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis


Cyklistická prilba Spokey POINTER:
- má 20 ventilačných otvorov, ktoré dobre odvádzajú prebytočné teplo aj počas veľmi intenzívnej jazdy,
- je vybavená LED červenou blikačkou na batérie, vďaka ktorej budete na ceste vždy viditeľní,
- je vybavená šiltom, ktorý chráni čelo, nos, oči a celú tvár. Navyše tiež chráni pred slnkom a vetvami, ktoré sa môžu vyskytnúť na lesnej ceste,
- vyrobená technológiou In-Mold, čo znamená zvýšený počet ventilačných otvorov a zníženie hmotnosti prilby pri súčasnom zachovaní jej pevnosti,
- vnútorná vrstva je vyrobená z EPS peny, ktorá nielenže absorbuje silu nárazu pri páde, ale taktiež dobre absorbuje vibrácie spôsobené jazdou po nerovnom povrchu.

Predtým, než nasadnete na bicykel, skočíte na skateboard alebo sa rozbehnete na kolieskových korčuliach, postarajte sa o svoju bezpečnosť a nasaďte si prilbu. Bez ohľadu na vaše skúsenosti s jazdou - či už ste úplný začiatočník alebo skúsený skater, nebezpečné pády môžu stretnúť každého. Cyklistická prilba Spokey POINTER vás ochráni pred potencionálnymi zraneniami, odreninami či modrinami, minimalizuje poranenia hlavy a zaisťuje maximálnu bezpečnosť! Táto prilba je určená predovšetkým na jazdu na bicykli - s ňou budete na cestách maximálne v bezpečí. Vďaka špeciálnej LED červenej blikačke budete v noci vždy dobre viditeľní pre ostatných účastníkov cestnej premávky.

Ľahká a odolná cyklistická prilba so šiltom a osvetlením
Cyklistická prilba Spokey POINTER dokonale chráni hlavu pred úrazmi a zároveň je veľmi ľahká a odolná! Nepredstavuje žiadnu zbytočnú záťaž, pretože váži iba 250 g. Vnútorná vrstva mtb prilby je vyrobená z EPS peny, ktorá veľmi dobre absorbuje vibrácie vznikajúce počas jazdy po nerovnom povrchu a absorbuje silu nárazu pri páde. Model POINTER charakterizuje vysunutý šilt, ktorý dodatočne poskytuje ochranu čela, očí, nosa a tváre. Navyše tiež chráni pred slnkom a vetvami, ktoré sa môžu vyskytnúť na lesnej ceste.

Vyrobená technológiou In-Mold: až 20 ventilačných otvorov
Moderná cyklistická prilba pre mužov aj ženy, ktorá zaisťuje maximálnu bezpečnosť, a zároveň je veľmi ľahká a neuveriteľne pohodlná? Cyklistická prilba Spokey POINTER je vyrobená technológiu In-Mold. A čo to znamená? Jedná sa o stále zlúčenie polykarbonátovej škrupiny s EPS vrstvou. To umožňuje navrhnúť viac ventilačných otvorov v prilbe pri zachovaní jej pevnosti. Vďaka tomu model POINTER má zvýšený počet ventilačných otvorov, ktoré dokonale zvládnu odviesť prebytočné teplo aj počas veľmi intenzívnej jazdy. Pocítite maximálne pohodlie za všetkých podmienok!

Skvelé sa prispôsobí obvodu hlavy
Cyklistická MTB prilba Spokey POINTER má certifikáciu CE a zodpovedá norme EN 1078, čo znamená, že prilba prešla všetkými potrebnými bezpečnostnými testami. Okrem maximálnej ochrany poskytuje aj maximálny komfort počas nosenia! Nemusíte si robiť starosti s veľkosťou prilby - dámska a pánska cyklistická prilba Spokey POINTER má regulačný systém Head Lock v rozsahu 55-58 cm alebo 58-61 cm (v závislosti od zvolenej veľkosti). Použitý bezpečnostný klip umožňuje nastaviť trvalý rozmer pásky, a zaisťuje ľahké zapnutie a odopnutie prilby.

Parametre:
regulácia: Head Lock
LED zadné svetlo na batériu (CR1620 - batéria nie je súčasťou balenia)
pohodlná vymeniteľná vnútorná stielka so sieťkou proti hmyzu
vonkajší povrch: PC/PVC/EPS, In-Mold
počet ventilačných otvorov: 20
hmotnosť: 250 g
výborná ochrana čela a tyla
certifikát: CE
veľkosť: 55-58 cm