Košík je prázdny
Kategória tovaru

Spokey POINTER PRO Cyklistická prilba s LED blikačkou a blinkre, 55-58 cm, biela


Prilba Spokey POINTER PRO je určená pre dospelých užívateľov a mládež. Je zhotovená z ľahkých a bezpečných materiálov.
Vaša cena 70,00
Vaša cena bez DPH 58,33
 
Dostupnosť Skladom > 5 ks
Odosielame v pondelok

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis


Cyklistická prilba Spokey POINTER PRE:
- vyrobená technológiou In-Mold, čo znamená zvýšený počet ventilačných otvorov a zníženie hmotnosti prilby pri súčasnom zachovaní jej pevnosti,
- je vybavená LED osvetlením s blinkre, ktoré je možné ovládať pomocou diaľkového ovládača a nabíjať cez USB (USB kábel je súčasťou balenia),
- má 29 ventilačných otvorov, ktoré dobre odvádzajú prebytočné teplo aj počas veľmi intenzívnej jazdy,
- vnútorná vrstva je vyrobená z EPS peny, ktorá nielenže absorbuje silu nárazu pri páde, ale tiež dobre absorbuje vibrácie spôsobené jazdou po nerovnom povrchu,
- je vybavená jednoduchým a rýchlym systémom zapínania Fidlock s dodatočnou ochranou brady pre ešte väčšie pohodlie pri nosení.

Prilba je nevyhnutnou súčasťou vybavenia každého milovníka skatingu. Či už začínate svoje dobrodružstvo na skateboarde, kolieskových korčuliach, bicykli či kolobežke, alebo ste veľkým a skúseným milovníkom skatingu, postarajte sa o maximálnu ochranu hlavy pred nebezpečnými pádmi, zraneniami a odreninami, ktoré sa môžu stať každému, bez ohľadu na to, aké má kto skúsenosti. Cyklistická prilba Spokey POINTER PRO dokonale chráni hlavu, zaisťuje maximálnu bezpečnosť, minimalizuje riziko zranenia, a zároveň je veľmi ľahká (váži iba 250 g) a má celkom 29 ventilačných otvorov! Navyše je prilba vybavená LED osvetlením s blinkrmi, ktoré je možné ovládať pomocou diaľkového ovládača.

Ultraľahká prilba s osvetlením
Jednou z najväčších predností cyklistickej prilby Spokey POINTER PRO je jej hmotnosť - pre užívateľov nepredstavuje žiadnu zbytočnú záťaž, pretože váži iba 250 ga zároveň je veľmi odolná. Vnútorná vrstva prilby je vyrobená z EPS peny, ktorá veľmi dobre absorbuje vibrácie vznikajúce počas jazdy po nerovnom povrchu a absorbuje silu nárazu pri páde. Cyklistická prilba POINTER PRO zaisťuje komplexnú ochranu - aj v noci! Vďaka LED osvetleniu s blinkre budete viditeľní kedykoľvek a kdekoľvek bez ohľadu na aktuálne poveternostné podmienky. Znamenie o zmene smeru jazdy dáte jednoducho pomôcť pohodlného diaľkového ovládača.

Rýchle zapínanie Fidlock, pohodlné nastavenie Head Lock
Magnetický systém zapínania Fidlock umožňuje nastaviť trvalý rozmer popruhov pre ľahké zapínanie a odopínanie prilby! Stačí iba priložiť obe časti zapínania k sebe a tie sa samy zapnú. Tento spôsob zapínania je jednoduchý, rýchly, veľmi intuitívny a nevyžaduje použitie oboch rúk. A čo viac, pri bezpečnostnom klipe má prilba dodatočnú ochranu brady pre ešte vyšší komfort. Pri prilbe Spokey POINTER PRO s LED osvetlením je použitý regulačné systémy Head Lock (v závislosti na zvolenej veľkosti v rozmedzí 55-58 cm alebo 58-61 cm), ktorý umožňuje optimálne prispôsobiť prilbu podľa obvodu hlavy užívateľa.

Až 29 ventilačných otvorov vďaka technológii In-Mold
Cyklistická prilba Spokey POINTER PRO je skvelou voľbou pre akúkoľvek jazdu - na ceste, v lese, downhill, freeride, na kolieskových korčuliach či na skateboarde! Vďaka použitým najnovším technológiám a veľmi odolným materiálom si ju veľmi rýchlo obľúbite. Prilba je vyrobená technológiou In-Mold. A čo to znamená? Jedná sa o stále zlúčenie polykarbonátovej škrupiny s EPS vrstvou. To umožňuje navrhnúť viac ventilačných otvorov a znížiť hmotnosť pri zachovaní jej pevnosti. Vďaka tomu má prilba Spokey POINTER PRO s LED osvetlením 29 ventilačných otvorov, ktoré dokonale odvádzajú prebytočné teplo aj počas veľmi intenzívnej jazdy. Navyše je prilba vybavená vnútornou pohodlnou stielkou so sieťkou, ktorá chráni proti prípadnému vniknutiu hmyzu pod helmu. Pocítite maximálne pohodlie za akýchkoľvek podmienok!

Parametre:
regulácia: Head Lock
zapínanie Fidlock
LED osvetlenie nabíjané cez USB (USB kábel je súčasťou balenia)
montážny systém na riadidlá
bezdrôtový ovládač (nabíjanie cez USB)
pohodlná vymeniteľná vnútorná stielka so sieťkou proti hmyzu
dodatočná ochrana brady pre väčšie pohodlie počas zapínania
vonkajší povrch: PC/EPS, In-Mold
počet ventilačných otvorov: 29
hmotnosť: 250 g
rýchle zapínanie pod krkom
výborná ochrana čela a tyla
certifikát: CE
veľkosť: 55-58 cm
balenie obsahuje: USB nabíjací kábel, montážny systém k ovládaču na riadidlá, ovládač