Košík je prázdny
Kategória tovaru

Spokey RIBBON Posilňovacia guma, heavy, 225 cm


Využitie tréningových gum Spokey RIBBON III umožní maximálny efekt z tréningu a zameranie sa na jednotlivé svalové partie.
Vaša cena 6,30
Vaša cena bez DPH 5,25
 
Dostupnosť Skladom > 5 ks
Odosielame zajtra

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis

Fitness guma Spokey RIBBON:

- univerzálna pomôcka, ktorá pomáha získať správnu techniku cvičenia a pripraví svaly na vyššiu záťaž
-
vďaka obdĺžnikovému tvaru (225 x 15 cm) ju možno použiť na naťahovacie cvičenia, fitness, aerobic, pilates, jogu či crossfit
-
umožňuje maximalizovať účinky tréningu a umožňuje sústrediť sa na jednotlivé svalové skupiny
- k dispozícii v 3 rôznych farbách s rôznou silou odporuAk hľadáte efektívny a osvedčený spôsob pre domáci tréning , stavte na fitness gumu Spokey RIBBON. Jedná sa o univerzálne vybavenie, ktoré vám umožní vykonávať naťahovacie či posilňovacie cvičenia. Vďaka svojim vlastnostiam a dĺžke (225 x 15 cm) guma RIBBON spestrí váš každodenný tréning . Guma funguje podobným spôsobom ako gumový expandér - umožní vám vykonávať strečing alebo pohyby do boku, vďaka čomu obohatíte váš tréning o nové cviky a zapojíte do práce potrebné svalové skupiny. Tréningovú gumu RIBBON môžete využiť počas strečingu, posilňovania, aeróbneho či kondičného cvičenia, počas jogy alebo pilates.

Maximálne efekty cvičenia

Tréningovú gumu Spokey RIBBON odporúčajú profesionáli aj osobní tréneri. Guma je vyrobená z veľmi odolného materiálu , ktorý zaisťuje jej dlhú životnosť. Vďaka nej môžete trénovať kedykoľvek a kdekoľvek budete chcieť - v posilňovni, doma alebo vonku. Guma RIBBON spestrí vaše každodenné cvičenia a umožní vám prispôsobiť si tréning presne podľa vašich potrieb tak, aby ste zapojili tie svalové skupiny, na ktorých vám najviac záleží.Nepostrádateľná počas tréningu

Tréningová guma Spokey RIBBON heavy so silnou úrovňou odporu je určená tým, ktorí radi cvičia na 200%. Umožní vám dosiahnuť ešte lepšie výsledky . Pokiaľ hľadáte fitness gumu s inou úrovni odporu, rad fitness gum RIBBON ponúka aj tieto varianty:

- svetlo šedá (light): nízka úroveň odporu (7 kg)
- tmavo šedá (medium): stredná úroveň odporu (12 kg)
- sada fitness gúm, 3 ks : light, medium, heavy

Parametre:
materiál: latex

dĺžka: 225 cm

šírka: 15 cm

hrúbka: 0,55 mm

stupeň napätia: heavy (17 kg)