Košík je prázdny
Kategória tovaru

Spokey RIBBON Sada 3 posilňovacích gúm, 225 cm


Využitie tréningových gum Spokey RIBBON III umožní maximálny efekt z tréningu a zameranie sa na jednotlivé svalové partie.
Predaj ukončený

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis


Súprava fitness gúm Spokey RIBBON:

- to sú 3 gumy s rôznou úrovňou odporu : light (7 kg), medium (12 kg), heavy (17 kg)
- ideálny na spestrenie každodenného tréningu
- umožní maximálny efekt z tréningu a zamerať sa na jednotlivé svalové partie
- vďaka ich tvaru (225 x 15 cm) je možné ich použiť na naťahovacie cvičenia , fitness, aerobic, pilates, jogu či crossfitAk hľadáte efektívny a osvedčený spôsob pre domáci tréning , stavte na fitness sadu gúm Spokey RIBBON . Jedná sa o univerzálne vybavenie, ktoré vám umožní vykonávať naťahovacie či posilňovacie cvičenia. Vďaka svojim vlastnostiam a dĺžke (225 x 15 cm) gumy RIBBON spestrí váš každodenný tréning . Gumy fungujú podobným spôsobom ako gumový expandér - umožňujú vám vykonávať strečing alebo pohyby do boku, vďaka čomu obohatíte váš tréning o nové cviky a zapojíte do práce potrebné svalové skupiny. Gumy RIBBON môžete využiť počas strečingu, posilňovania, aeróbneho či kondičného cvičenia, počas jogy alebo pilates.

Gumy s rôznou úrovňou odporu

RIBBON to je sada troch gúm s rôznou úrovňou odporu . Vďaka tomu sú ideálnou voľbou pre kohokoľvek, bez ohľadu na aktuálnu fyzickú kondíciu. Počas cvičenia si vyberiete tú, ktorá bude najlepšie zodpovedať vašej aktuálnej forme a typu tréningu:

- light (svetlo šedá): 7 kg
- medium : (tmavosivá): 12 kg
- heavy (oranžová): 17 kg

Light guma (s hrúbkou 0,35 mm) s najnižšou úrovňou odporu (7 kg) je ideálna pre začiatočníkov. Pomôže získať správnu techniku cvičenia a pripraví svaly na vyššiu záťaž . Guma Spokey RIBBON medium (s hrúbkou 0,45 mm a 12 kg odporom) je ideálny pre tých, ktorí chcú spestriť svoj tréning , zatiaľ čo guma heavy (s hrúbkou 0,55 mm a odporom 17 kg) je určená tým, ktorí radi cvičia na 200%. So sadou gúm Spokey RIBBON dosiahnete najlepšie tréningové výsledky.Nepostrádateľné nielen pre domáce tréningy

Tréningové gumy Spokey RIBBON III odporúčajú profesionáli aj osobní tréneri. Gumy sú vyrobené z veľmi odolného materiálu , ktorý zaisťuje ich dlhú životnosť. Vďaka nim môžete trénovať kedykoľvek a kdekoľvek budete chcieť - v posilňovni, doma alebo vonku. Gumy RIBBON spestrí vaše každodenné cvičenia a umožnia vám prispôsobiť si tréning presne podľa vašich potrieb tak, aby ste zapojili tie svalové skupiny, na ktorých vám najviac záleží.

Parametre:
materiál: latex
dĺžka: 225 cm
šírka: 15 cm
hrúbka: light: 0,35 mm; medium: 0,45 mm; heavy: 0,55 mm
stupeň napätia: light: 7 kg; medium: 12 kg; heavy: 17 kg

Informácie pre veľkoodberateľov:
balenie: 44 sád/kartón
možný predaj po 1 sade