Košík je prázdny
Kategória tovaru

Spokey SAVASANA SET Korková sada na jogu: podložka, kruh, blok


Hľadáte riešenie pre vaše domáce cvičenia? Stavte na jóga set Spokey SAVASANA II, ktorý si obľúbite nielen počas jogových cvičení!
Vaša cena 52,70
Vaša cena bez DPH 43,92
 
Dostupnosť Skladom > 5 ks
Odosielame vo štvrtok

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis


Korkový jóga set Spokey SAVASANA sa skladá z podložky, bloku a kruhu
Jóga je najlepším riešením pre každého, kto potrebuje relax po náročnom dni plného stresu a zároveň sa chce udržovať v dobrej fyzickej kondícii. Cvičiť ju môže ktokoľvek, bez ohľadu na vek či fyzikú kondíciu! Pravidelné cvičenie pomáha odpútať sa od každodenných povinností, znížiť stres a nastoliť vnútornú rovnováhu.

Podložka na cvičenie Spokey SAVASANA:
- je vyrobená z prírodného korku, vďaka čomu neabsorbuje vlhkosť ani pot a tiež sa veľmi ľahko čistí
- je protišmyková a poskytuje vynikajúce tlmenie nárazov počas cvičenia

Spokey SAVASANA je jedinečná podložka vyrobená z prírodného korku, ktorá poskytuje maximálny komfort počas cvičenia jogy. Zabraňuje kĺzaniu po povrchu a zaisťuje pohodlie a bezpečnosť pri cvičení. Jej hrúbka (4 mm) poskytuje vynikajúce tlmenie. Pomôže vám pri udržiavaní polôh a vykonávaní ásan.

Vynikajúce tlmenie a hrúbka podložky
SAVASANA bola vytvorená pre milovníkov detailov. Vďaka krásnemu dizajnu v kombinácii s použitými materiálmi sa podložka na jogu Spokey stane vašim obľúbeným pomocníkom. Prírodný korok je ten najlepší materiál! Prečo? Pretože poskytuje vynikajúcu priľnavosť, neabsorbuje vlhkosť, nespôsobuje alergie a má antibakteriálne vlastnosti. Okrem toho sa podložka veľmi ľahko udržuje v čistote - podložku stačí utrieť vlhkou handričkou.

Parametre:
materiál: korok + TPE
ekologický materiál
rozmer: 180 x 61 cm
hrúbka: 0,4 cm
vhodná pre alergikov
protišmyková štruktúra
dvojvrstvová
jednoducho zrolovateľná
popruh na nosenie podložky a uľahčenie skladovania

Korkový jóga kruh Spokey CZAKRA:
- vyrobený z ekologických, protišmykových a odolných materiálov
- ideálny pre cvičenie jogy, pilates, naťahovanie a rehabilitačné cvičenia
- slúži ako podpora pri vykonávaní rôznych ásan, strečingu a posilňovacích cvičení

Jóga kruh Spokey CZAKRA sa stane vašim parťákom pri cvičení jogy, naťahovaní a posilňovaní. Skvelé sa hodí na formovanie postavy, zlepšenie kondície, zníženie stresu a uvoľnenie svalov po náročnom dni.

Efekty cvičenia s jóga kruhom
Jóga kruh CZAKRA sa používa pri vykonávaní mnohých ásan a pomáha najmä začiatočníkom udržiavať správnu polohu. Skvelé sa hodí aj pre posilňovacie cvičenia. Jóga kruh sa odporúča najmä ľuďom, ktorí majú sedavé zamestnanie, pretože cvičenia s ním dokonale uvoľňujú chrbticu. Jóga kruh CZAKRA možno tiež používať na uvoľnenie napätia v rukách alebo na uvoľnenie hrudníka a bedier. Používaním jóga kruhu počas cvičenia posilníte svaly, zlepšíte kondíciu a hlavne, zlepšíte flexibilitu celého tela. Priemer korkového kruhu je 32,5 cm. Kruh je vhodný ako pre začiatočníkov, tak aj pre pokročilých jogíny.
Parametre:
priemer: 32,5 cm
šírka: 12,5 cm (šírka korkovej časti 10,5 cm)
ekologické materiály, korok + TPE
maximálna váha užívateľa: 150 kg


Jóga blok Spokey NIDRA:
- je vyrobený z korku, a preto je ťažšie ako klasické penové joga bloky, skvele sa hodí pre ásany, ktoré vyžadujú väčšiu stabilitu
- používa sa predovšetkým na pretiahnutie paží, nôh a chrbta - slúži ako podpora všade tam, kde je vyžadovaná väčšia flexibilita

Jóga blok Spokey NIDRA je skvelým pomocníkom a povinná súčasť výbavy každého, kto cvičí jogu. Je užitočný pre začiatočníkov aj pokročilých. Začiatočníkom mnohé pozície uľahčia a slúžia ako podpora všade tam, kde je vyžadovaná väčšia flexibilita ako tá, ktorou práve disponujete. Pokročilí jogíni môžu blok využiť pri určitých ásanách na ich sťaženie.

Najlepšia podpora počas jogy
Korkový joga blok Spokey NIDRA sa používa predovšetkým na pretiahnutie paží, nôh a chrbta. Vďaka použitému korku je blok NIDRA nielen pevný, ale aj príjemný na dotyk. Keďže je jóga blok Spokey NIDRA vyrobený z korku, je ťažšie ako klasické penové bloky. Skvele sa hodí pre ásany, ktoré vyžadujú väčšiu stabilitu. Jóga blok Spokey NIDRA sa vyznačuje jedinečným dizajnom, vďaka ktorému sa stane vašim obľúbeným jogovým doplnkom.
Parametre:
rozmer: 7,5 x 15,2 x 22,5 cm
materiál: korok