Košík je prázdny
Kategória tovaru

Spokey SERPENTE Detský cestovný vankúšik v tvare hada s držiakom na telefón


Detský cestovný vankúšik Spokey SEREPENTE sa skvele osvedčí pri dlhých cestách, ale je možné ho využiť aj pri odpočinku doma alebo na záhrade.
Vaša cena 26,50
Vaša cena bez DPH 22,08
 
Dostupnosť Skladom > 5 ks
Odosielame v utorok

Podrobný popis


Detský cestovný vankúšik Spokey SERPENTE:
- to je pohodlný vankúšik, ktorý sa osvedčí ako počas cestovania, tak aj počas chvíľok odpočinku, pretože poskytuje optimálnu oporu pre hlavu a krk
- má držiak na smatphone, vďaka ktorému už nebudete musieť neustále telefón držať v ruke pri sledovaní filmu
- je vyrobený z veľmi príjemného na dotyk a mäkkého hrejivého plyšu

Cestovanie si môže vybrať svoju daň na každom. Už po pár hodinách strávených v tej istej polohe v aute, autobuse, lietadle alebo vo vlaku môžeme pociťovať nepohodlie a bolesť najmä v oblasti krku. Cestovný vankúšik Spokey SERPENTE podopiera hlavu pri nepríjemných vibráciách a otrasoch, ktoré môžu nastať počas jazdy po nerovnom povrchu, a zároveň udržuje hlavu v bezpečnej polohe. To je veľmi dôležité hlavne u detí, ktoré počas dlhých ciest často zaspávajú - s cestovným vankúšikom SERPENTE si môžete byť istí, že vaše dieťa má bezpečný, pohodlný a ničím nerušený spánok.

Cestovný vankúšik a hračka v jednom
Vankúšik-hračka Spokey SERPENTE je vyrobený zo 100% veľmi príjemného na dotyk, mäkkého a hrejivého polyesterového plyšu, ktorý je vyplnený polystyrénovými guličkami. Ergonomický tvar vankúšika poskytuje optimálnu oporu pre hlavu a krk. Jedinečný dizajn a farby upútajú pozornosť každého dieťaťa. Pokiaľ práve neplánujete výlet, môžete cestovný vankúšik využiť aj ako hračku pre deti!

Cestovný vankúšik s držiakom na smartphone
SERPENTE je vankúšik, ktorý sa stane najlepším parťákom na cesty vášho dieťaťa! Dobre sa osvedčí aj počas piknikov, kempovania či počas spoločného relaxu. A to všetko vďaka tomu, že nejde o bežný cestovný vankúšik, ale o vankúšik, ktorý je zároveň plyšovou hračkou, a navyše má ešte špeciálny držiak na smartfón. Vďaka držiaku môže vaše dieťa sledovať svoje obľúbené seriály, filmy, či rozprávky bez nutnosti držania telefónu v rukách.

Parametre:
vonkajší materiál: 100% polyesterový plyš
výplň: 100% polystyrénové guličky
rozmery: 30 x 80 cm
hmotnosť: 450 g
v súlade s normou: EN 71-1, 71-2, 71-3

Informácie pre veľkoodberateľov:
balenie: 20 ks/kartón
možný predaj po 1 ks