Košík je prázdny
Kategória tovaru

Spokey SHIELD PRE 3dielna sada chráničov pre dospelých, čierne, veľ. S


Sada chráničov Spokey SHIELD PRO: - skladá sa z 3 párov chráničov, ktoré dokonale chránia zápästie, lakte a kolená pred odrením a zranením - je vytvorená pre dospievajúcich a dospelých užívateľov - milovníkov …
Vaša cena 18,20
Vaša cena bez DPH 15,17
 
Dostupnosť Skladom > 5 ks
Odosielame v utorok

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis


Súprava chráničov Spokey SHIELD PRO:

- skladá sa z 3 párov chráničov, ktoré dokonale chránia zápästie, lakte a kolená pred odrením a zranením
- je vytvorená pre dospievajúcich a dospelých užívateľov - milovníkov skatingových emócií a vysokých rýchlostí
- je to tiež skvelá voľba pre tých, ktorí ešte len začínajú svoje skatingové dobrodružstvo na kolieskových korčuliach, kolobežke alebo skateboarde
- má elastické zapínanie na suchý zips, ktoré spolu s anatomickým tvarom chráničov zaisťuje maximálnu voľnosť pohybu

Sada SHILED PRO výborne chráni skatery počas jazdy na kolieskových korčuliach, kolobežke či skateboarde. Sú to skvelé chrániče, ktoré chránia zápästie, lakte a kolená počas rýchlej jazdy a pri vykonávaní rôznych manévrov. Vďaka nim sa začiatočníci nemusia obávať prirodzene sa vyskytujúcich chýb, ktoré často končia pády - sada Spokey SHIELD PRO minimalizuje riziko odrenín a zranení .

Stavte na bezpečný skating

Jazda na kolobežke, skateboarde alebo kolieskových korčuliach je skvelá zábava a fyzická aktivita nielen pre deti ale aj pre dospelých. Bohužiaľ bez vhodnej ochrany môže dôjsť k odreninám či zraneniam. Sada chráničov Spokey SHIELD PRO bola vyrobená tak, aby im predchádzala - poskytuje komplexnú ochranu kolien, lakťov a zápästia . Je nepostrádateľným prvkom vybavenia počas jazdy na kolieskových korčuliach, kolobežke či skateboarde . Sada sa skladá z 3 párov chráničov vyrobených z ľahkého materiálu , ktorý zaisťuje ich nízku hmotnosť, maximálne pohodlie a voľnosť pohybu.

Tvarované chrániče s elastickým zapínaním na suchý zips

Skating sprevádza mnoho emócií, preto nezabudnite na bezpečnosť. Súprava chráničov Spokey SHILED PRO je vybavená pohodlným a odolným elastickým zapínaním na suchý zips , ktoré možno jednoducho prispôsobiť vašim potrebám. Vďaka tomuto riešeniu chrániče nezošmykujú a vždy držia na svojom mieste . Ich anatomický tvar sa dokonale prispôsobí kolenám, lakťom a zápästiu. Chrániče Spokey SHIELD PRO sú veľmi pohodlné a nijako nebránia v pohybe – vďaka vhodnej profilácii sa ľahko prispôsobia tvaru tela a dobre k nemu priľnú . Navyše sú veľmi pohodlné a neobmedzujú pohyb! Mäkká podšívka zaisťuje nielen pohodlie počas používania, ale je aj veľmi dobre priedušná.

Veľkosti:
S - koleno: 25 x 8,5 cm; lakte: 23 x 8 cm; zápästie: 13 x 7 cm
M - koleno: 28 x 10 cm; lakte: 25 x 8,5 cm; zápästie: 14,5 x 8 cm
L - koleno: 31 x 10 cm; lakte: 28 x 10 cm; zápästie: 14,5 x 8 cm

Parametre:
3dielna sada: na lakte, kolená, zápästie
materiál: nylon 600D
12 mm pena EVA
materiál škrupiny: PP
veľkosti: S, M, L
hmotnosť používateľa: C (nad 50 kg)


Parametre

Varianta produktu spokey: S