Košík je prázdny
Kategória tovaru

Spokey SHIFFTY PRE Kožené kolieskové korčule, čierne, ABEC11 Carbon, vel. 41


Upozornenie: Venujte prosím pozornosť pri výbere veľkosti podľa veľkostnej tabuľky uvedenej nižšie.
Vaša cena 123,50
Vaša cena bez DPH 102,92
 
Dostupnosť Skladom > 5 ks
Odosielame v pondelok

Podrobný popis


Upozornenie: Venujte prosím pozornosť pri výbere veľkosti podľa veľkostnej tabuľky uvedenej nižšie. Pred nákupom si prosím dôkladne skontrolujte dĺžku stielky v cm.


Kožené kolieskové korčule Spokey SHIFFTY PRE:

- majú špeciálne skonštruovaný podvozok, ktorý vám dáva možnosť zvoliť si z dvoch systému uloženia koliesok: klasický systém (4 kolieska s priemerom 80 mm) a systém navrhnutý pre rýchlu jazdu (3 kolieska s priemerom 120 mm)
- vďaka použitiu veľmi kvalitných ložísk ABEC-11 Carbon, sú perfektnou voľbou pre rýchlu a dynamickú jazdu pri zachovaní bezpečnosti
-
sú vyrobené zo 100% prírodnej kože, ktorá zvyšuje ich priedušnosť a odvod tepla a vlhkosti.
Dámske a pánske kožené korčule SHIFFTY PRO sú navrhnuté tak, aby robili najväčšie potešenie z jazdy . Ich výnimočnou vlastnosťou je špeciálne skonštruovaný podvozok, ktorý vám umožní zvoliť si jeden z dvoch systému uloženia koliesok! Vďaka tomu sa korčule skvele osvedčia ako pre bežné korčuľovanie (2 x 4 kolieska s priemerom 80 mm), tak aj pre rýchlu, dynamickú jazdu plnú adrenalínu (2 x 3 kolieska s priemerom 120 mm).

Pokiaľ chcete vyskúšať oboje – SHIFFTY PRO sú pre vás tou správnou voľbou! Je len na vás, ktorý systém uloženia koliesok si zvolíte:
- menšie kolieska sú ľahšie, obratnejšie a uľahčujú udržiavanie rovnováhy počas jazdy,
- väčšie kolieska sa po každom odraze točia výrazne dlhšie, preto vám umožnia vyvinúť výrazne vyššiu rýchlosť.
Skating je pre Vás!

Jazda na kolieskových korčuliach je skvelou zábavou ! Je to skvelá forma relaxácie a jeden z najlepších spôsobov, ako aktívne tráviť čas s rodinou či priateľmi. Okrem toho, jazda na korčuliach prináša aj mnoho zdravotných benefitov - zlepšuje fyzickú kondíciu, zlepšuje motorickú koordináciu a posilňuje svaly nôh. Kombinácia skvelej zábavy a najlepších technických parametrov? Pokiaľ hľadáte perfektné riešenie, siahnite po kožených kolieskových korčuliach SHIFFTY PRO!

Kvalita a bezpečnosť sú pre nás veľmi dôležité

Dôležitým prvkom všetkých korčulí je ich podvozok. Kožené kolieskové korčule SHIFFTY PRO majú podvozok vyrobený z hliníka, rezaný špeciálnou technikou CNC, ktorý zaisťuje bezpečnosť počas jazdy aj pri zachovaní veľmi nízkej hmotnosti podvozku. Kolieska sú vyrobené z odolného PU s tvrdosťou 82A, čo sú optimálne parametre pre rekreačnú jazdu. U tohto modelu sú použité veľmi kvalitné ložiská ABEC-11 Carbon , ktoré zaručujú najvyššiu presnosť, dlhú životnosť a vysokú rýchlosť jazdy. Všetky vyššie uvedené parametre zaisťujú vysokú kvalitu a odolnosť kolieskových korčulí SHIFFTY PRO.
Korčule SHIFFTY PRO sú vyrobené zo 100% prírodnej kože. Majú špeciálne profilovanú vložku so zvýšenou priedušnosťou , ktorá v kombinácii s mäkkým polstrovaním topánočky výrazne zvyšuje úroveň pohodlia a zároveň zaisťuje odvod tepla a vlhkosti. Aby sme zabránili pohybu päty pri jazde, pri modeli SHIFFTY PRO sme použili špeciálne profilovanú vnútornú topánočku , ktorá v kombinácii s trojitým systémom zapínania: šnúrky, suchý zips a dvojitá spona, umožňuje optimálne prispôsobenie topánočky k nohe a poskytuje tak najvyššiu úroveň bezpečia .

rozmer / dĺžka vložky v cm
38 - 24,8 cm
39 - 25,5 cm
40 - 26,3 cm
41 - 27 cm
42 - 27,8 cm
43 - 28,8 cm
44 - 29,5 cm
45 - 30,3 cm

Parametre:
materiál: priedušná 100% prírodná koža
podvozok: hliníkový CNC
ložiská: ABEC11 Carbon
kolieska: 82A, PU
balenie obsahuje kolieska: 6 x 120 mm, 8 x 80 mm
vložka: profilovaná
zapínanie: dvojitá spona, suchý zips, šnurovanie
maximálna hmotnosť užívateľa: 100 kg


Parametre

Varianta produktu spokey: 41