Košík je prázdny
Kategória tovaru

Spokey SKALLE PRO Skateboard 78,7 x 20 cm, ABEC7, sivý


Skateboard Spokey SKALLE II: - je vybavený ložiskami ABEC7, ktoré sú rýchlejšie ako ložiská označené nižšími číslami.
Vaša cena 44,90
Vaša cena bez DPH 37,42
 
Dostupnosť Skladom > 5 ks
Odosielame v utorok

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis


Skateboard Spokey SKALLE PRE:
- má polyuretánové kolieska (PUC) s tvrdosťou 92A, ktoré pohlcujú vibrácie vznikajúce pri jazde po nerovnom povrchu, sú odolné proti oderu a umožňujú dosahovať vysoké rýchlosti,
- je vybavený ložiskami ABEC7, ktoré sú rýchlejšie ako ložiská označené nižšími číslami. Vďaka nim môžete dosahovať vysoké rýchlosti ako na longboardoch,
- je vyrobený zo siedmich vrstiev zmesi kanadského a ruského javora, vďaka čomu je odolný, a zároveň aj pružný,
- má protišmykovú povrchovú úpravu, ktorá zaisťuje maximálnu priľnavosť nôh, pomáha udržiavať stabilnú polohu a uľahčuje balansovanie počas jazdy.

Jazda na skateboarde sa teší neutíchajúcej popularite. Tomu pravdepodobne pomáha stále lepšie a lepšie zázemie – aj v menších mestách vznikajú ďalšie nové skateparky. Kľúčový vplyv má tiež stále sa zlepšujúca výbava, na ktorej jazdia milovníci rýchlej a dynamickej jazdy. Jedným z nich je skateboard Spokey SKALLE PRO určený pre rýchlu mestskú a freestylovú jazdu.

Odolný a pružný
Model skateboardu SKALLE vo verzii PRO je voľba, ktorá vám vydrží dlhé roky - s týmto modelom zabudnete na rozlámané dosky a opotrebované kolieska. Doska skateboardu je vyrobená zo siedmich vrstiev zmesi kanadského a ruského javora, vďaka čomu je veľmi odolná a zároveň pružná. Horná strana dosky má protišmykovú úpravu, ktorá zaisťuje maximálnu priľnavosť nôh, pomáha udržiavať stabilnú polohu a uľahčuje balansovanie počas vykonávania trikov! Black grip tape (protišmykový povrch dosky) je zárukou dobrej priľnavosti. Táto kombinácia parametrov robí zo Spokey SKALLE PRO ideálnu voľbu pre pouličné jazdenie – je odolný, stabilný a hlavne bezpečný.

Pre milovníkov vysokých rýchlostí

So skateboardom Spokey SKALLE PRO dosiahnete ešte vyššie rýchlosti! Použité polyuretánové kolieska (PU) 52 x 32 mm s tvrdosťou 92A, a ložiská ABEC7 umožňujú dosahovať ultravysoké rýchlosti. Pri jazde na skateboarde Spokey ľahko prekonáte akékoľvek prekážky a dosiahnete výsledky podobné ako pri jazde na longboarde. Tento model je skvelou voľbou pre rýchlu freestylovú jazdu. Polyuretánové kolieska zaisťujú vynikajúcu priľnavosť a absorbujú vibrácie vznikajúce počas jazdy po nerovnom povrchu. A navyše kolieska sú veľmi odolné a rýchlo sa neopotrebovávajú.

S vášňou pre skatingovú jazdu

Pokiaľ premýšľate, aký skateboard vybrať, a hľadáte vybavenie, ktoré vám pomôže rozvíjať vaše skatingové zručnosti, a tiež aktívne tráviť čas s priateľmi či s rodinou, model Spokey SKALLE PRO je pre vás ten pravý! Nič vám nebráni v tom, zabaliť si skateboard do batohu a vziať si ho so sebou na dovolenku k moru, kde určite spestrí nejeden deň odpočinku. Skateboard Spokey SKALLE PRO vám umožní dosahovať vysoké rýchlosti a zároveň je bezpečný a štýlový! Protišmykový povrch dosky vám pomôže udržiavať lepšiu rovnováhu počas jazdy.
Parametre:
materiál: 7 vrstvová zmes kanadského a ruského javora
ložiská: ABEC7
rozmery: 78,7 x 20 cm
kolieska: 52 x 32 mm PUC
tvrdosť koliesok: 92A
truck: 5" čajka hliník
tvar: double kick
povrch dosky: čierna grip tape
maximálna hmotnosť užívateľa: 100 kg
norma EN 13613

Informácie pre veľkoodberateľov:
balenie: 4 ks/kartón
možný predaj po 1 ks