Košík je prázdny
Kategória tovaru

Spokey STING Skladací multifunkčný nôž


Skladací multifunkčný nôž; 1. nôž; 2. píla; 3. nožnice; 4. otvárač na konzervy a fľaše; 6. plochý skrutkovač; 7. karabína; 8. vývrtka; 9. skrutkovač hranatý...
Vaša cena 11,20
Vaša cena bez DPH 9,33
 
Dostupnosť Skladom > 5 ks
Odosielame v pondelok

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis


Skladací multifunkčný nôž Spokey STING:

- multifunkčné náradie skladajúce sa z 9 komponentov , ktoré má veľmi širokú škálu využitia
-
osvedčí sa v situáciách, keď si so sebou nemôžete vziať všetko svoje náradie – s multifunkčným nožom budete vždy a všade pripravení na akúkoľvek neočakávanú situáciu
-
skvele sa hodí pre outdoorové aktivity, survivaly alebo ako praktické domáce náradie !

Chcete mať po ruke kompletnú sadu mimoriadne užitočných nástrojov , ktoré sa osvedčia doma, pri práci na záhrade, alebo počas outdoorových výletov? Potom multifunkčný nôž Spokey STING je tou správnou voľbou! Môžete si ho vziať kedykoľvek a kdekoľvek so sebou – jedná sa o praktický a kompaktný doplnok , ktorý je skvelou alternatívou bežného náradia .

Vreckový multifunkčný nôž

Multifunkčný nôž Spokey STING sa skladá z 9 komponentov s veľmi širokou škálou využitia:Táto sada náradia si poradí s väčšinou problémov, skvelé sa osvedčí v aute a je nepostrádateľná počas outdoorových aktivít . Má ergonomický tvar, pohodlný úchop a malé rozmery , ktoré zaisťujú maximálne pohodlie počas používania .

Počet náradí, ktoré denne používame na rôzne situácie, často prekračuje kapacitu našich úložných priestorov. Vreckový nôž Spokey STING je riešením, ktoré môžete mať vždy po ruke ... a na jednom mieste! Darujte sebe a svojim blízkym ten najlepší darček a vyberte si multifunkčný nôž Spokey STING.

Parametre:
materiál: nerezová oceľ 420, hliník
rozmer: 9,6 x 3 x 2,1 cm
hmotnosť: 148 g

Funkcia noža:
- nôž
- pílka
- nožnice
- otvárač na konzervy
- otvárač na fľaše
- plochý skrutkovač
- krížový skrutkovač
- karabína
- vývrtka