Košík je prázdny
Kategória tovaru

Spokey WOO-FISH Drevený pennyboard 56 x 15 cm, ABEC7, tmavomodrý


Drevený pennyboard Spokey WOO-FISH; Parametre: materiál: kanadský javor; ložiská: ABEC7; rozmery: 56 x 15 cm; kolieska: 64 x 45 mm, PU; tvrdosť koliesok: 78A; truck: 3,25" hliník; maximálna hmotnosť...
Vaša cena 66,60
Vaša cena bez DPH 55,50
 
Dostupnosť Skladom > 5 ks
Odosielame v utorok

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis


Pennyboard Spokey WOO-FISH:
- vyrobený z kanadského javora, čo je veľmi odolné a pružné drevo používané na výrobu skateboardu,
- je neuveriteľne obratný, ľahko sa s ním zatáča a ľahko sa na ňom udržuje rovnováha pri jazde,
- má polyuretánové kolieska s tvrdosťou 78A, ktoré skvele priľnú k povrchu a zároveň dokonale pohlcujú vibrácie vznikajúce počas jazdy po nerovnom povrchu,
- je vybavený vysoko kvalitnými ložiskami ABEC7, ktoré sú oveľa rýchlejšie ako ložiská s nižším číslovaním. Vďaka nim môžete dosahovať vysoké rýchlosti ako s longboardom.

Pokiaľ milujete rýchlu jazdu plnú nečakaných manévrov a hľadáte skateboard, ktorý by vám umožnil dosahovať vysoké rýchlosti pri súčasnom zachovaní vynikajúcich jazdných vlastností a obratnosti skateboardu, potom je pre vás ideálnou voľbou pennyboard Spokey WOO-FISH! Jedná sa o ľahký, a hlavne praktický pennyboard pre milovníkov "surfovania" v skateparku a na spevnenom povrchu. Vďaka skvelej priľnavosti koliesok skateboardu Spokey WOO-FISH k povrchu si zamilujete dlhé prejazdy. Pennyboard je vytvorený na technickú a dynamickú jazdu.

Pre milovníkov vysokých rýchlostí a nečakaných manévrov
Spokey WOO-FISH, to je viac než len klasický skateboard! Má trochu iný tvar – je menší, vďaka čomu sa lepšie ovláda. Vďaka veľkým polyuretánovým kolieskam (64 x 45 mm) s tvrdosťou 78A je pennyboard rýchlejší, bezpečnejší a stabilnejší. A navyše s pennyboardom WOO-FISH môžete dosahovať veľmi vysoké rýchlosti, také ako na longboarde! A to všetko vďaka tomu, že pennyboard je vybavený vysoko kvalitnými ložiskami ABEC7, ktoré sú oveľa rýchlejšie ako ložiská s nižším číslovaním. Pri jazde na doske Spokey WOO-FISH ľahko prekonáte akékoľvek prekážky a terénne nerovnosti. Tento model je skvelou voľbou pre rýchlu a slobodnú jazdu po chodníku alebo po asfalte.

Ideálne pre skatingovú jazdu v meste
Pennyboard alebo mini cruiser, sa zmestí do každého batohu. Nič vám nebráni v tom, vziať si ho so sebou na dovolenku, víkendový výlet alebo na výlet s priateľmi. S pennyboardom Spokey WOO-FISH zabudnete na opotrebované kolieska a rozlámané dosky. Doska skateboardu WOO-FISH je vyrobená z kanadského javora, čo je najodolnejšie a najpružnejšie drevo, ktoré sa používa na výrobu skateboardových dosiek. Povrch dosky je pokrytý špeciálnym protišmykovým transparentným grip tapom, ktorý pomáha udržať stabilnú pozíciu a lepšiu rovnováhu, čo zvyšuje kvalitu jazdy a uľahčuje ovládanie skateboardu počas rôznych manévrov! A navyše, veľké polyuretánové kolieska a nižšie položené trucky pri modeli Spokey WOO-FISH, ovplyvňujú flexibilitu, ovládateľnosť a poskytujú väčšiu voľnosť pri jazde v zákrutách.

Parametre:
materiál dosky: kanadský javor
povrch dosky: transparentný grip tape
rozmery dosky: 56 x 15 cm
ložiská: ABEC7
truck: 3,25" hliník
rozmer koliesok: 64 x 45 mm
materiál koliesok: polyuretán (PU)
tvrdosť koliesok: 78A
norma EN 13613
maximálna hmotnosť užívateľa: 100 kg