Košík je prázdny
Kategória tovaru

Spokey WOO-RIDE MULTI Drevené detské odrážadlo a kolobežka v jednom, modré


Drevené detské odrážadlo a kolobežka v jednom Spokey WOO-RIDE-MULTI; Určené ro deti vo veku 2-5 rokov; - podlhovastý tvar poskytuje jedinečný zážitok z jazdy, pohodlia a bezpečia; - konštrukcia rámu...
Vaša cena 90,70
Vaša cena bez DPH 75,58
 
Dostupnosť Skladom > 5 ks
Odosielame v pondelok

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis


Drevené detské odrážadlo a kolobežka v jednom Spokey WOO-RIDE MULTI:
- to je 2v1: vďaka jedinečnej konštrukcii produktu je možné zostaviť detské odrážadlo alebo kolobežku pre najmenších
- učí a baví zároveň - zlepšuje koordináciu a motoriku dieťaťa, a zlepšuje schopnosť udržiavať rovnováhu
- vyrobené z ekologického, odolného a ľahkého brezového dreva

Pokiaľ vaše dieťa ešte nikdy nejazdilo na kolobežke ani na odrážadle, nemusíte sa vôbec báť! Každé dieťa si ľahko poradí s jednoduchým mechanizmom ovládania odrážadla Spokey WOO-RIDE MULTI. Je to malé, obratné a maximálne bezpečné odrážadlo, na ktoré sa ľahko nasadá a zosadá, vďaka čomu sa výučba jazdy stane veľkou zábavou! A vďaka špeciálnej konštrukcii sa nemusíte rozhodovať medzi odrážadlom a kolobežkou - WOO-RIDE MULTI to je 2v1. Skladá sa z niekoľkých elementov, ktoré je možné odskrutkovať, vďaka čomu môžete vytvoriť dve rôzne konfigurácie rámu. Všetko, čo musíte urobiť, je len správne nastaviť rám a utiahnuť skrutky. Je to ideálna voľba pre deti a skvelý tip na darček.

Odrážadlo a kolobežka v jednom
Ako detské odrážadlo, tak kolobežka sú ideálnou voľbou pre každé dieťa na zoznámenie sa so svetom športu. Výučba jazdy s využitím Spokey WOO-RIDE MULTI zlepšuje koordináciu a motoriku, zlepšuje schopnosť udržovať rovnováhu a zvyšuje dôveru detí vo vlastné schopnosti. Jednoduchá konštrukcia odrážadla umožňuje deťom sa plne sústrediť na jazdu. Vďaka tomu bude neskoršie presadnutie na klasický bicykel jednoduchou úlohou! Odrážadlo je veľmi ľahké, vďaka čomu ho vládnu prenášať aj tí najmenší. Takú kolobežku si môžete vziať doslova kamkoľvek so sebou.

Výučba jazdy od raného veku
Odrážadlo Spokey WOO-RIDE MULTI je eco friendly model, ktorý je vyrobený z brezového dreva. Má pohodlné, profilované sedátko potiahnuté penou a syntetickú kožu, ktoré poskytuje skutočný komfort počas jazdy. Odrážadlo je veľmi kompaktné a nezaberá veľa miesta, takže sa ľahko zmestí do kufra, do výťahu alebo do autobusu. Mäkké rukoväte riadidiel z TPR sú protišmykové, vďaka čomu si môžete byť istí, že ruky vašu ratolesti zostanú na svojom mieste po celú dobu jazdy. Navyše Spokey WOO-RIDE MULTI má kolieska vyrobené z EVA peny, ktoré skvelé pohlcujú vibrácie pri jazde po nerovnom povrchu. Odrážadlo/kolobežka WOO-RIDE MULTI je vytvorené pre deti do 40 kg.

Parametre:
materiál rámu: brezová preglejka
materiál dosky kolobežky: protišmyková guma
materiál sedátka: drevo pokryté penou a syntetickou kožou
kolesá: 8 ", pena EVA
rukoväte: TPR
dĺžka kolobežky: 91 cm
šírka kolobežky: 36 cm
výška kolobežky: 56 cm
rozmer dosky kolobežky: 24 x 13 cm
dĺžka rukoväte: 8 cm
dĺžka odrážadla: 96 cm
šírka odrážadla: 36 cm
výška odrážadla: 56 cm
výška sedadla: 34 cm (nie je regulovateľné)
max. hmotnosť užívateľa: 40 kg
norma: EN 71
pre deti od 2 rokov