Košík je prázdny
Kategória tovaru

STEPPEN X Twist stepper s expandérmi


Model SPOKEY STEPPEN X, to je Stepper 3v1: stepper vertikálny (klasický), twist stepper, expandéry.
Vaša cena 162,10
Vaša cena bez DPH 135,08
 
Dostupnosť Skladom > 5 ks
Odosielame v utorok

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis


Twist stepper s expandérmi Spokey STEPPEN X:

- je vertikálny stepper (napodobňuje chôdzou po schodoch) a twist stepper (napodobňuje jazdu na korčuliach) s expandérmi (pre posilnenie paží) v jednom – umožňuje vykonávať cviky na posilnenie dolných a horných končatín
- je vybavený LCD displejom so zabudovaným počítačom , ktorý meria čas tréningu, počet spálených kalórií, počet krokov za minútu alebo kroky odpočítava
-
veľké, pohodlné a protišmykové vodné bicykle , ktoré zvyšujú komfort a bezpečnosť počas cvičenia

Snívate o krásne vytvarovaných lýtkach, stehnách či zadku a súčasne nechce váš domov obmedzovať veľkými kardio strojmi ako sú rotopedy či eliptické trenažéry? Potom je pre vás Spokey STEPPEN X tou pravou voľbou! Na tréning vám postačí malý priestor, a vďaka jeho malým rozmerom je ľahké ho po tréningu kdekoľvek premiestniť a uložiť. Spokey STEPPEN X, to je stepper 3v1 - vertikálny stepper (klasický) a twist stepper s expandérmi . S ním posilníte nielen svaly spodných ale aj horných končatín.

Efektívny tréning celého tela so stepperom STEPPEN X 3v1

Tréning na vertikálnom stepperi pripomína chôdzou po schodoch z možnosti zmeny tempa a intenzity cvičenia. Aktivuje svaly zadku, lýtok, stehien a brucha. Je to veľmi účinný spôsob na redukciu telesného tuku, posilnenie svalovej hmoty dolných končatín a vytvarovanie celého tela bez zbytočného zaťažovania kĺbov. Pomáha sa zbaviť aj nechcenej celulitídy. To ale nie je všetko, čo môžete dosiahnuť s pomocou Spokey steppera 3v1 , ktorý vám okrem klasického steppera umožňuje vykonávať aj rotačné cviky . Takýto tréning veľmi pripomína jazdu na lyžiach alebo na korčuliach, pretože nohy sa pohybujú nielen hore a dole, ale aj zo strany na stranu . Twist stepper zapája do práce oveľa viac svalových skupín. Nepopierateľnou výhodou steppera Spokey STEPPEN X sú expandéry , zlepšujú rozsah pohybu a posilňujú svaly horných končatín.

Sledujte svoj tréning vďaka vstavanému počítaču

Spokey STEPPEN X, to je vertikálny stepper a twist stepper s expandérmi v jednom . Vďaka tomu môžete cvičiť tak, ako chcete vy a prispôsobiť si tréning presne podľa vlastných potrieb. Cvičenie pripomínajúce chôdzu po schodoch je ideálne ako pre začiatočníkov, tak aj pre tých, ktorí sa chcú udržiavať v dobrej fyzickej kondícii. Twist stepper je trochu ťažší variant, vďaka ktorému zapojíte do práce viac svalov ako pri klasickej horizontálnej verzii steppera. Tréning môžete priebežne kontrolovať na LCD displeji so zabudovaným počítačom , ktorý zobrazuje čas tréningu, počet spálených kalórií, počet krokov za minútu alebo odpočet krokov.

Bezpečný a pohodlný domáci tréning

Stepper 3v1 vám dáva možnosť cvičiť kedykoľvek chcete . Je to bezpečná a osvedčená alternatíva k vonkajším tréningom. STEPPEN X je veľmi stabilný , vďaka čomu sa počas cvičenia neposúva. Je vhodný pre každodenné tréningy – protišmyková štruktúra širokých a pohodlných vodných bicyklov zabraňuje skĺznutiu a zároveň zvyšuje úroveň bezpečnosti počas tréningu.

Parametre:
stepper 3v1: vertikálne stepper, twist stepper, expandéry
materiál: oceľ + ABS
displej: počet krokov za minútu, odpočet krokov, čas, počet spálených kalórií
batéria v displeji: 1 x AG13 (nie je súčasťou balenia)
rozmery: 42 x 36 x 34 cm
rozmer vodného bicykla: 32 x 13 cm
rozsah: 0–50 stupňov
odpor: hydraulický
hmotnosť: 8,5 kg
maximálna hmotnosť užívateľa: 130 kg