| Vaša cena |
| Vaša cena bez DPH |
| Dostupnosť |
Skladom
> 5 ks
Odosielame
v pondelok
Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%
Podrobný popis
Strong BUL05DL0-P/NVR1120-8P PoE kit
Zostava záznamového zariadenia Strong NVR1120-8P a štyroch 5Mpx kamier Strong BUL05DL0-P.
- Vysoko kvalitný obraz s rozlíšením 5 Mpx (2880 × 1620 px)
- Biely LED a IR prísvit
- Efektívna kompresná technológia H.265 +
- Možnosť napájania pomocou PoE
- Integrovaný mikrofón
- Podpora ONVIF (profil S)
- Klasifikácia/rozpoznanie človeka a detekcia vozidiel
ZÁKLADNÁ ŠPECIFIKÁCIA
Záznamové zariadenie:
Počet kanálov: 8
Podporované rozlíšenie: 8 Mpx, 5 Mpx, 4 Mpx, 720p
Bezdrôtové pripojenie: nie
HDD: 1× HDD (max. 8 TB)
Podpora PoE: áno, 8× PoE port
Rozmery: 280 × 208 × 51 mm
Hmotnosť: 0,816 kg
IP kamera:
Snímací čip: 1/3" CMOS
Integrovaný IR prísvit: áno
Integrovaný LED prísvit: áno
Objektív: f = 4 mm, F1.6, pevný, uhol záberu diagonálne 94°
Maximálne rozlíšenie: 2880 × 1620 px
Rozhranie: 1× RJ-45
Slot pamäťových kariet: nie
Napájanie: DC 12 V/ 1 A alebo PoE 48 V/ 0,35 A, príkon max. 7 W (zdroj nie je súčasťou balenia)