Košík je prázdny
Kategória tovaru

Substrát - Hroby 40 l


Špeciálne zemina veľmi tmavej farby na zakrytie plôch hrobov, vhodná pre pestovanie sirôtok, begónií, ledovek a aksamietnic. Zemina je vyrobená z rašeliny záhradnícke a kompostovej, minerálneho kombinovaného hnojivá so stopovými prvkami a vápenca.
Vaša cena 10,00
Vaša cena bez DPH 8,33
 
Dostupnosť Skladom > 5 ks
Odosielame v pondelok

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis

Popis:
Zemina pre hroby je špeciálna zemina veľmi tmavej farby na zakrytie plôch hrobov či iných miest na cintorínoch. Zemina je vyrobená triedením, drvením a miešaním rašeliny záhradníckej a kompostovej (rašeliny je prípustné čiastočne nahradiť kvalitne kompostovanou stromovou kôrou), minerálneho kombinovaného hnojiva so stopovými prvkami a jemne mletého dolomitického vápenca.
Prednosti:
Tmavá farba prepožičiava plochám, na ktorých je navrstvená, smútočný vzhľad a pietnu náladu prostredia, v ktorom sa nachádza.


Použitie:
Pôvodnú zeminu na náhrobnej ploche vyhnojte kombinovaným minerálnym hnojivom v dávke 20 g na 1 m2. Do takto upravenej zeminy môžete napr. vysadiť kvety (ak chcete mať náhrobnú plochu s nimi ozdobenú). Následne potom celú plochu prikryte 2 - 3 cm zeminy pre hroby. Starostlivo urovnajte.