Košík je prázdny
Kategorie zboží

Supreme Science®Selective Guinea Pig - morča 1,5 kg


Kompletné krmivo pre morčatá. Toto monokomponentný extrudované krmivo s identickými kúskami v tvare kvietkov zaisťuje, že si vaše morča nebude vyberať z krmiva svoje obľúbené kúsky tak, ako to môže robiť u nehomogénnych kŕmnych zmesí.
Bežná cena 9,10
Ušetríte 8,71 %
Vaša cena 8,30
Vaša cena bez DPH 6,92
 
Dostupnosť skladom
viac ako 100 ks
odoslanie zajtra

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis

Kompletné krmivo pre morčatá. Toto monokomponentný extrudované krmivo s identickými kúskami v tvare kvietkov zaisťuje, že si vaše morča nebude vyberať z krmiva svoje obľúbené kúsky tak, ako to môže robiť u nehomogénnych kŕmnych zmesí. Tu máte istotu, že morča z krmiva získa všetko, čo môže krmivo poskytnúť pre jej zdravie a pohodu. Vďaka vysokému podielu vlákniny (15%) krmivo pomáha obrusovanie zubov a podporuje rast zdravej črevnej flóry v tráviacom trakte.

Krmivo obsahuje dostatok pridaného vitamínu C, ktorý je pre morčatá nevyhnutný. Pridané bylinky, púpava, žihľava, fenikel, zvyšujú chutnosť a vôňu krmiva a tiež slúži ako prirodzený zdroj antioxidantov. Obsiahnuté ľanové semienko je vynikajúcim zdrojom Omega 3 a Omega 6 mastných kyselín pre zdravú kožu a srsť. Krmivo je prirodzene chutné, bez pridaného cukru a neobsahuje ani umelé farbivá. Vďaka presnému starostlivému zloženie krmiva nie je potrebné pridávať ďalšie nutričné doplnky, zviera v krmive dostáva všetky vitamíny a minerály, ktoré potrebuje na zabezpečenie dlhodobého zdravia.

zloženie:

Lucernová múčka, celozrnná pšenica, pšenica kŕmna, sójové šupky, sójová múčka, hrachové vločky, ľanové semienko, repné rezne, sójový olej, feniklová semienka, dihydrogenfosforečnan vápenatý, soľ, uhličitan vápenatý, sušená púpava, sušená žihľava.

Nutričné doplnkové látky na kg krmiva:

vitamín A 15000 mj, vitamín C 800mg, vitamín D3 1500 mj, monohydrát síranu železnatého 152mg, jodičnan vápenatý bezvodý 1,5mg, pentahydrát síranu meďnatého 20mg, oxid manganatý 38mg, oxid zinočnatý 62mg, seleničitan sodný 0,2 mg.

Analytické zložky:

hrubý proteín 16%, vláknina 15%, oleje a tuky 4%, popol 6,5%, vápnik 0,8%, fosfor 0,5%.

dávkovanie:

Priemerné dospelé morča denne potrebuje približne 40 - 50g krmiva Supreme Science Selective Guinea Pig - morča. Krmivá radu Supreme Selective možno zvieratám podávať neobmedzene podľa chuti, je však nutné pravidelne kontrolovať telesnú hmotnosť a celkovú kondíciu zvieraťa. Zaistite neobmedzený prístup k čerstvej vode a senu.