Košík je prázdny
Kategorie zboží

Supreme Science®Selective Hamster - škrečok 350 g


Supreme Science Selective Hamster - škrečok je veľmi chutné, nutrične kompletné a vyvážené krmivo pre škrečky v každom veku.
Bežná cena 3,80
Ušetríte 2,84 %
Vaša cena 3,70
Vaša cena bez DPH 3,08
 
Dostupnosť skladom
viac ako 5 ks
odoslanie zajtra

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis

Supreme Science Selective Hamster - škrečok je veľmi chutné, nutrične kompletné a vyvážené krmivo pre škrečky v každom veku. Toto špičkové extrudované krmivo s identickými kúskami v tvare srdiečok zabezpečuje, že si váš škrečok nebude vyberať z krmiva svoje obľúbené kúsky tak, ako to môže robiť u nehomogénnych kŕmnych zmesí. Tu máte istotu, že škrečok z krmiva získa všetko, čo môže krmivo poskytnúť pre jeho zdravie a pohodu.
Supreme Science Selective Hamster = istota vyváženého príjmu všetkých potrebných živín.

Nutrične kompletné a vyvážené krmivo s vysokým podielom vlákniny pre správne obrusovanie zubov a podporu rastu zdravej črevnej mikroflóry. Krmivo obsahuje chutné celozrnné obilniny. Obsiahnuté ľanové semienko je vynikajúcim prírodným zdrojom Omega 3 a 6 mastných kyselín a pomáha udržiavať lesklú srsť.

Toto prirodzene chutné krmivo, bez pridaného cukru neobsahuje umelé farbivá. Vďaka presnému starostlivému zloženie krmiva nie je potrebné pridávať ďalšie nutričné doplnky, zviera v krmive dostáva všetky vitamíny a minerály, ktoré potrebuje na zabezpečenie dlhodobého zdravia.

zloženie:

Celozrnná pšeničná múka, sójová múčka, jačmeň, ovos, ľanové semienko, sójový olej, hydrogénfosforečnan vápenatý, uhličitan vápenatý, soľ.
Môže obsahovať geneticky modifikovanú sóju.

Nutričné doplnkové látky / kg: vitamín A 15 000 mj, vitamín D3 1 500 IU, monohydrát síranu železnatého 152 mg, jodičnan vápenatý bezvodý 1,5 mg, pentahydrát síranu meďnatého 20 mg, oxid manganatý 38 mg, oxid zinočnatý 62 mg, seleničitan sodný 0,2 mg.

Analytické zložky:

Hrubý proteín 19%, vláknina 5%, oleje a tuky 5%, popol 5,5%.

Kŕmny návod:

Priemerný dospelý škrečok denne potrebuje približne 5-10 g krmiva Supreme Science® Selective Hamster. Toto krmivo možno zvieratám podávať neobmedzene podľa chuti, je však nutné pravidelne kontrolovať telesnú hmotnosť a celkovú kondíciu zvieraťa.
Zaistite neobmedzený prístup k čerstvej vode.