Košík je prázdny
Kategorie zboží

Supreme Science®Selective Rabbit - králik Junior 1,5 kg


Supreme Science Selective Rabbit Junior je veľmi chutné, nutrične kompletné a vyvážené krmivo pre mladé králiky od 4 do 20 týždňov veku a pre gravidné a dojčiace samice.
Bežná cena 9,10
Ušetríte 5,41 %
Vaša cena 8,60
Vaša cena bez DPH 7,17
 
Dostupnosť skladom
viac ako 100 ks
odoslanie zajtra

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis

Supreme Science Selective Rabbit Junior je veľmi chutné, nutrične kompletné a vyvážené krmivo pre mladé králiky od 4 do 20 týždňov veku a pre gravidné a dojčiace samice. Toto špičkové extrudované krmivo s identickými kúskami zabezpečuje, že si váš králik nebude vyberať z krmiva svoje obľúbené kúsky tak, ako to môže robiť u nehomogénnych kŕmnych zmesí.
Supreme Science Selective Rabbit Junior = istota vyváženého príjmu všetkých potrebných živín.

Toto krmivo zo starostlivo vybraných surovín vysokej kvality bolo vyvinuté pre zvýšené potreby rastúcich a vyvíjajúcich sa králikov, ktorým zaisťuje dobrý štart do života. Obsahujúce veľmi kvalitné bielkoviny s vyváženou skladbou aminokyselín, pridané vitamíny a minerály. Obsahuje špenát, ktorý je prirodzene bohatý na luteín, alfa-lipoovú kyselinu a koenzým Q10 a jedinečnú zmes byliniek, ktorá krmivu dodáva chutnosť a navyše poskytuje prírodný zdroj antioxidantov. Ľanové semienko je vynikajúcim zdrojom Omega 3 a Omega 6 mastných kyselín pre zdravú kožu a srsť.

Toto prirodzene chutné krmivo, bez pridaného cukru neobsahuje umelé farbivá. Vďaka presnému starostlivému zloženie krmiva nie je potrebné pridávať ďalšie nutričné doplnky, zviera v krmive dostáva všetky vitamíny a minerály, ktoré potrebuje na zabezpečenie dlhodobého zdravia.

zloženie:

Múčka z lucerny, šupky zo sójových bôbov, sójová múčka, pšeničná múka kŕmna, hrachové vločky, špenát, ľanové semienko, sójový olej, hydrogénfosforečnan vápenatý, uhličitan vápenatý.
Môže obsahovať geneticky modifikovanú sóju.

Nutričné doplnkové látky / kg: vitamín A 15 000 mj, vitamín D3 1 500 IU, monohydrát síranu železnatého 152 mg, jodičnan vápenatý bezvodý 1,5 mg, pentahydrát síranu meďnatého 20 mg, oxid manganatý 38 mg, oxid zinočnatý 62 mg, seleničitan sodný 0,2 mg.

Analytické zložky:

Hrubý proteín 17%, vláknina 19%, oleje a tuky 4%, popol 8%, vápnik 0,8%, sodík 0,3%, fosfor 0,5%.

Kŕmny návod:

Krmivo pre mladé králiky Supreme Science® Selective Rabbit Junior podávajte najlepšie podľa chuti v neobmedzenom množstve, je však nutné pravidelne sledovať telesnú hmotnosť a celkové zdravie zvieraťa.
Zaistite neobmedzený prístup k čerstvej vode a senu.